Savaitgalį paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje vyko Šv. Mišios už Lietuvos partizanus ir Laisvės gynėjus. Mišioms pasibaigus prie paminklinio akmens rezistentams Skongalio g., prie paminklo Lietuvos laisvės kovotojams Atminties skvere, prie paminklinės lentos Lietuvos partizanų vadui generolui Jonui Žemaičiui-Vytautui Didžiojoje gatvėje buvo paskelbta tylos minutė žuvusiems už Tėvynės laisvę atminti, padėtos gėlės.

Knypavos Rinkos aikštėje vyko šventė „Vienybėje jėga“, kurios metu pristatyta Lietuvos kariuomenės ginklų ir ekipuotės paroda, vyko interaktyvios veik­los, žaidybinės kliūtys, karinės užduotys, viktorinos, tai pat buvo galima pasivaišinti kareiviška koše.

Šventėje dalyvavo LK karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Kėdainių poskyris, Lietuvos Šaulių sąjungos, Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės 205-osios Povilo Lukšio kuopos šauliai, LK krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 207-osios kuopos kariai.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Panašios naujienos