Daugelis Kėdainių įmonių turi gražias tradicijas – didžiųjų švenčių įkarštyje suteikti džiaugsmo ir pramogų darbuotojų vaikams.

Kalėdų Senelio dovanas mažoji Kotryna suskubo parodyti tėčiui Virmantui Pikeliui.

Kalėdų Senelio dovanas mažoji Kotryna suskubo parodyti tėčiui Virmantui Pikeliui.

Bendrovės „Daumantai LT“ kolektyvas ne tik darbštus, bet ir išradingas ir sumanus. Pagardų gamintojai kiekvienais metais Naujųjų išvakarėse mažamečius darbuotojų vaikučius sukviečia į nuotaikingą šventę. Šie metai ne išimtis. Gruodžio 30-osios popietė į „Daumantų“ pagardų bendrovę sugužėjo per dvidešimt vaikučių, kad ne tik pamatytų, kur dirba tėčiai ar mamos, bet ir pasilinksmintų su seneliu.

„Vaikai labai laukė šio susitikimo. Mažoji dukra puikiai mena pernykštį susitikimą. Nors Kalėdų Senelis dukroms dovanų atnešė ir Kalėdų rytą, tačiau pats pabuvimas su Seneliu yra įsimintinas ir išskirtinis. Tokia šventė ne vienam mažyliui labiau įdomi ne tik dovanomis ir saldainiais, bet žaidimais ir vaidinimais“, – sakė bendrovė Tiekimo ir logistikos padalinio vadovas Virmantas Pikelis.

O šventė mažųjų laukė tikrai įspūdinga: pirmiausia vaikai susitiko su pasakų Bobute ir Zuikiu, kuris, pasirodo, skubėdamas pas vaikučius praganė Kalėdų Senelį. Kartu su svečiais suvaidinę nuotaikingą vaidinimą vaikučiai neslėpė džiaugsmo, kai po netoliese esantį parką klajojęs Senelis pagaliau surado kelią į šventę. „Man labai smagu kasmet jus aplankyti ir pamatyti, kaip paaugote, ko išmokote ir ką gražaus nuveikėte. Visiems vaikučiams linkiu būti drąsiems, geriems ir išradingiems, o vaikų tėveliams ir mamoms linkiu sveikatos bei stiprybės“, – sveikindamas pagardų gamintojus sakė Kalėdų Senelis.

[tribulant_slideshow gallery_id=”70″]

Panašios naujienos