Vakar Josvainių ugniagesiai važiavo į Paliepių kaimą. Ne, ne gaisro gesinti, o nuvežti vandens gyventojams, nes išseko jų šulinys.

Vandens šulinyje pritrūko Ilgojoje gatvėje esančio daugiabučio namo gyventojai. Apie tai jie pranešė Josvainių seniūnui Algimantui Sirvydui, tada šis kreipėsi pagalbos į ugniagesius.

„Man paskambino viena gyventoja, pranešdama, kad šulinyje, iš kurio vandenį semia ir kiti daugiabučio gyventojai, nebeliko vandens. Tuomet aš paskambinau į Bendrąjį pagalbos centrą, prašydamas ugniagesių pagalbos, kad šie atvežtų vandens. Žmonės juk negali būti be jo.

Pernai irgi buvo panaši situacija su tuo šuliniu. Vietiniai ugniagesiai padeda, kai tik reikia. Vakar jie irgi atvežė cisterną vandens ir juo papildė šulinį. Šiemet to prireikė pirmą kartą.

Tame name gyvena ir socialiai remtinų šeimų, išgręžti naują grežinį gyventojai neišgali, tad prašo pagalbos. Su vandens trūkumu dar buvo susidūręs vienas asmuo Bajėnuose. Žinote, nusiperka žmogus namą kaime ir nori gyventi, kaip mieste. Nori ir skalbimo mašiną pasistatyti, ir laistyti ar panašiai, o šulinyje nėra tiek vandens. Tai žmogus dejavo, kad bus blogai. Bet ten nuosavas namas, sakė, gal gręžinį reikės gręžti“, – apie kaimo žmonių aktualijas kalbėjo Josvainių seniūnas.

Panašios naujienos