Radvilų g. 11 darbuotojai kviečia prisijungti prie kilnios akcijos.

Radvilų g. 11 darbuotojai kviečia prisijungti prie kilnios akcijos.

Lapkričio 6-oji – Pyragų diena. Televizija TV3 tradiciškai kvietė prisijungti prie didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ įkvėptos ir įmonių, mokslo įstaigų bei bendruomenių pamėgtos visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“!

Prisijungti prie „Pyragų dienos“ labai paprasta: lapkričio 6 dieną visi kviečiami kepti pyragus, pyragų gabalėlius už sutartą kainą pardavinėti kolegoms ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2015“ ar kitiems geriems tikslams.

IMG_3668Radvilų gatvės 11 pastato įstaigų kolektyvai susivienijo ir penktadienį į darbą sugužėjo su gardžiausiais pyragais.

„Mes turime tikslą ne patys pasilepinti pyragais, bet juos parduoti ir surinktas aukas atiduoti nuo gaisro visai neseniai nukentėjusiai kėdainietei, auginančiai dvi dukrytes. Gaisras – viena didžiausių nelaimių, galinčių aplankyti namus. Kviečiame kėdainiečius užsukti į Radvilų gatvę ir paskanavus gardžių pyragų prisidėti prie kilnios akcijos“, – sakė vienas Pyragų dienos iniciatyvos organizatorių Audrius Stašaitis.

IMG_3667Tad nieko nelaukę, kol dar pyragų yra, skubėkite į radvilų gatvę ir jų nusipirkę paaukokite tiems, kam reikia pagalbos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.