Ūkanotą gruodžio 15-osios vakarą patys gabiausi Kėdainių krašto vaikai, jų tėveliai ir mokytojai rinkosi į jiems skirtą šventę.

gabus-mokiniai_0798Šįkart už pasiekimus dalykinėse olimpiadose, konkursuose, meno festivaliuose ir sporto varžybose buvo apdovanota 110 mokinių ir 63 mokytojai.

Talentingų ir gabių vaikų turi beveik visos rajono mokyklos. Į šventę atvyko ir krakiškiai, ir šėtiškiai, ir akademiškiai, ir surviliškiečiai, ir kėdainiečiai.

„Labai smagu, kad vaiko darbas yra pastebėtas ne tik konkursų vertintojų, bet ir mūsų rajono vadovų. Tokia šventė tiesiog paglosto širdį“, – sakė ne pirmą kartą už įvairius pasiekimus apdovanojo Povilo mama Ingrida.

Dziudo trenerė Asta Kanapinskienė džiaugėsi, kad net dvi jos auklėtinės sulaukė padėkų ir piniginių dovanų: „Mūsų klubo vaikai tikrai daug dirba. Kai kažkas yra pastebimas, tada atsiranda noras kitiems lygiuotis į lyderius. Labai džiaugiuosi tokia švente ir didžiuojuosi savo šauniomis auklėtinėmis Benita bei Migle.“

Rajono Meras Saulius Grinkevičius, sveikinęs gabųjį jaunimą, jų tėvelius bei mokytojus, pastebėjo, kad nuo šio renginio sumanymo, Kėdainių rajone jau pagerbta per tūkstantis vaikų ir apie penki šimtai jų mokytojų: „Ne kartą jauniems žmonėms esu sakęs, kad sėkmę dešimčia procentų garantuoja gabumai, o devyniasdešimt procentų tenka darbui. Panašu, kad Kėdainių krašte mes turime daug darbo nebijančių vaikų. Sveikinu visus su reikšmingais pasiekimais moksle, meno bei sporto srityse. Linkiu nesustoti ties pasiektais rezultatais, eiti pirmyn, siekti dar didesnių tikslų. Ši šventė svarbi visai mūsų bendruomenei, nes jūs, gabūs jaunuoliai, mūsų ateitis.“

[tribulant_slideshow gallery_id=”146″]

Panašios naujienos