Tokiomis vertybėmis savo veiklą grindžia Rimvydo Čereškos vadovaujamos įmonės, teikiančios automobilių remonto bei baldų gamybos ir pardavimo paslaugas.

„Pastebime, jog žmonės pageidauja funkcionalumu pasižyminčių baldų, kurie būtų lengvai prižiūrimi. Todėl dedame visas pastangas, kad net įnoringiausi kliento lūkesčiai būtų patenkinti. Žinoma, atsižvelgiame ir į esamas žmogaus finansines galimybes. Galutinė baldų kaina priklauso nuo medžiagų komplektacijos bei mechanizmų pasirinkimo“, – pabrėžė R. Čereška.

„Baldus gaminame jau daugiau nei dvidešimt metų, o autoservisas veikia ketverius. Siekiame, kad mūsų paslaugos būtų kokybiškos ir profesionaliai atliktos. Tad į kiekvieną darbą bei klientą žiūrime su didžiausia pagarba“, – sakė įmonės vadovas Rimvydas Čereška.

Patenkina įnoringiausius lūkesčius ir atsako už kokybę

Kėdainių senamiestyje, Didžiosios gatvės 46 numeriu pažymėtame salone siūlomi nebrangūs, kokybiški ALUPLAST, GEALAN profilių langai, o ieškantys A klasės, gali įsigyti VEKA, SCHUCO profilių. Salone parduodamos kokybiškos, nebrangios šarvuotosios durys, vidaus durys, garažo vartai, palangės, roletai, žaliuzės. Be to, yra užtikrinamas ir kokybiškas jų sumontavimas. Visos prekės sertifikuotos, atitinkančios šių dienų reikalavimus.

Čia galima rasti ir nebrangių bei kokybiškų virtuvės baldų.

„Pastebime, jog žmonės pageidauja funkcionalumu pasižyminčių baldų, kurie būtų lengvai prižiūrimi. Todėl dedame visas pastangas, kad net įnoringiausi kliento lūkesčiai būtų patenkinti. Žinoma, atsižvelgiame ir į esamas žmogaus finansines galimybes. Galutinė baldų kaina priklauso nuo medžiagų komplektacijos bei mechanizmų pasirinkimo“, – pabrėžė R. Čereška. Vidutiniškai virtuvės baldų komplektas pagaminamas per mėnesį, tačiau jei klientas nori išskirtinio modelio, gamyba gali trukti ir ilgiau. Taip pat čia gaminami įvairūs nestandartiniai baldai, spintos su slenkančiomis sistemomis, vonios baldai, biuro baldai.

„Pas mus dirba puikūs specia­listai, tad už darbų kokybę atsakome šimtu procentų. Vėliau, kai baldai yra sumontuojami, visada paskambinu ir pasiteirauju, ar klientas yra patenkintas galutiniu rezultatu“, – tikino R. Čereška.

Pažangi technika

Jau ketvirtus metus veikia ir R. Čereškos vadovaujamas „Babėnų autoservisas“, kuris įsikūręs Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje 25. Čia dirba profesionalūs, atsakingi, sąžiningi, savo darbą puikiai išmanantys automobilių remonto specialistai, kurie kokybiškai sutvarko bet kokį transporto priemonės gedimą.

„Mes teikiame paslaugas visų modelių lengviesiems automobiliams bei mikroautobusams. Darbui naudojami kokybiški įrankiai, naujausia diagnostikos ir remonto įranga iš Italijos. Visa tai leidžia mums pasiūlyti ypač greitą ir kokybišką Jūsų automobilio aptarnavimą”, – sakė autoserviso vadovas. Kadangi čia siūlomų paslaugų spektras gan platus, tai labai patogu automobilio savininkui.

Atlieka visus remonto darbus

Šiame autoservise atliekamos visos techninės ir remonto paslaugos, kurių tik gali prireikti automobiliui: tai tepalų keitimas, pagrindinio diržo keitimas, važiuoklės diagnostika ir remontas, duslintuvo, kėbulo virinimas.

„Babėnų autoserviso” vadovas R. Čereška: „Visuomet siekiame greitai, patikimai ir kokybiškai sutvarkyti Jūsų automobilį. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama garantija, o detalėms – pagal gamintojo rekomendacijas.“

„Taip pat dažome kėbulą, ratlankius, poliruojame žibintus. Montuojame ir balansuojame padangas, darome kompiuterinį ratų geometrijos reguliavimą. Čia dirbantis autoelektrikas ne tik šalina elektronikos gedimus, bet ir atlieka diagnostiką, reguliuoja žibintus. Esame BRC dujų įrangos oficialūs atstovai, tad atliekame ne tik dujų įrangos montavimo, bet ir remonto darbus. Išrašome atitikties sertifikatus”, – pažymėjo R. Čereška bei pridūrė, kad autoservise už prieinamą kainą yra montuojami ir sertifikuoti katalizatoriai.

Detalės su 15 proc. nuolaida

Anot R. Čereškos, „Babėnų autoservise” galima įsigyti įvairių autodetalių – pagal kliento poreikį ir piniginės storį.

„Pas mus reikiamą detalę galima gauti net su 10–15 proc. nuolaida. Visi automobilio remonto klausimai yra derinami su savininku, atsižvelgiame į jo pageidavimus, įspėjame, kiek jam darbai gali kainuoti, negailime patarimų prieš perkant detales. Kiekviena paslauga turi savo kainą, kurios pas mus nėra aukštos, tikrai įkandamos eiliniam kėdainiečiui“, – pabrėžė R. Čereška. Anot pašnekovo, važiuoklės patikra atliekama nemokamai, jei žmogus šiame servise remontuoja automobilį.

„Be to, esame VARTOS akumuliatorių gamintojo su pažymėtu AD ženklu atstovai. Akumuliatoriams suteikiama trijų metų garantija – pas mus šių prekių įsigysite itin geromis kainomis. Taip pat prekiaujame ir visus saugumo standartus atitinkančiomis padangomis“, – akcentavo R. Čereška.

„Babėnų autoservise“ veikia moderni kompiuterinė ratų geometrijos reguliavimo įranga.

Techninė apžiūra be rūpesčių

Jei klientas neturi laiko, „Babėnų autoserviso“ specialistai suteikia galimybę paruošti automobilį Valstybinei techninei apžiūrai, patikrinti automobilio techninę būklę, pašalinti visus gedimus, dėl kurių automobilis neatitinka techninių reikalavimų. Jei klientas pageidauja, šio autoserviso specialistai gali pristatyti automobilį techninei apžiūrai.

„Užtikrinsime sklandų apžiūros atlikimą ir grąžinsime Jums techniškai tvarkingą automobilį su nauju techninės apžiūros talonu”, – sakė „Babėnų autoserviso“ vadovas.

„Užsukite arba drąsiai skambinkite, norėdami pasiteirauti apie teikiamas paslaugas, įkainius ar atlikimo terminus. Visuomet siekiame greitai, patikimai ir kokybiškai aptarnauti Jūsų automobilį. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama trijų mėnesių garantija, o detalėms – pagal gamintojo rekomendacijas“, – sakė „Babėnų autoserviso“ vadovas R. Čereška.

 

„Babėnų autoservisas“ įsikūręs S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Kėdainiai. Tel. 8 656 05 140

Baldų, durų, langų, vartų užsakymai priimami adresu: Didžioji g. 46, Kėdainiai, darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Tel. 8 656 76 909.

Panašios naujienos