„Optibet A lygos“ autsaideris Kėdainių „Nevėžis“ nutraukė devynių pralaimėjimų seriją ir savo sąskaitoje turi jau dviženklį taškų skaičių.

Kėdainių ekipa 31-ojo turo rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Telšių „Džiugu“, kuris vis dar neiškovojo nė vienos pergalės išvykose.

Svečiai galėjo džiaugtis įvarčiu jau 2-ąją minutę, tačiau sėkmingai varžovo smūgį atrėmė Robertas Granauskas, sužaidęs solidžias rungtynes.

Netrukus puikų reidą atlikęs Soichiro Suzuki galėjo pelnyti įvartį, visgi, 16-ąją minutę „Nevėžis“ kapituliavo nedėkingoje situacijoje. Po Konstantino Šulco perdavimo Tomas Rakašius pakišo koją bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, kuriuos R. Granauskas buvo palikęs.

Praleistas įvartis „Nevėžio“ pernelyg iš vėžių neišmušė – šeimininkai tiek gana sėkmingai gynėsi, tiek ieškojo savo šansų atakose. 73-iąją minutę Julius Kasparavičius perėmė kamuolį iš Miroslavo Puškarovo ir stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą.

Kėdainių ekipa buvo pelniusį antrą įvartį, tačiau Evaldo Kugio taiklus smūgis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

„Nevėžio“ sudėtis: Robertas Granauskas,  Biliaminu Nurudeen, Tomas Rakašius, Karolis Rukuiža, Soichiro Suzuki, Peter Eletu, Arminas Lukoševčius,  Kipras Obolevičius, Junior Timite, Lukas Berednikovas, Julius Kasparavičius. Atsarginiai žaidėjai: Sergij Melašenko, Sultan Kabdrachimov, Mindaugas Nutkus, Dmitrij Dmitruk, Aretas Gėgžna, Evaldas Kugys, Rokas Župerka.

Drausmingai rungtyniavęs Nevėžis“ savo kraitį papildė 10-uoju tašku, o Džiugas“ su 31 tašku nepasinaudojo galimybe labiau įsitvirtinti 7-oje vietoje.

Kitas „Optibet A lygos“ rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais su tuo pačiu Vilniaus „Žalgiriu” du kartus iš eilės –  spalio 14 d., ketvirtadienį, Vilniuje ir spalio 18 d., pirmadienį, Kėdainiuose.

A lygos ir „Kėdainių mugės” inf.

FK „Nevėžis” nuotr.