PAPILDYTA. Pirmadienio vakarą mergaitė rasta. Apie tai socialiniame tinkle pranešė Kėdainių rajono policijos bendruomenės pareigūnai. Pirminiais duomenimis, mergaitė sveika, ji profilaktiškai perduota medikų apžiūrai.

„Kėdainių mugės” duomenimis, mergaitė rasta pasislėpusi ūkiniame pastate, greta savo namų.

***

Šįryt Truskavos seniūnijoje, Paežerių kaime dingo į mokyklą išėjusi 11-metė mergaitė. Penktokė į Šėtos gimnaziją turėjo vykti autobusu, tačiau mokykloje jos nesulaukta. Policija paskelbė paiešką ir prašo visuomenės pagalbos.

Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė, kad mergaitė iš namų Paežerių kaime išėjo apie 7 val. ryto. 11-metė mokyklos nepasiekė. Apie tai policijai prieš vidurdienį pirmasis pranešė Šėtos gimnazijos direktorius. Pareigūnai operatyviai ėmėsi veiksmų. Pradėta vykdyti nepilnametės paieška, sustiprintos pajėgos žvalgė Paežerius ir aplinkines vietoves. Yra pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pasirodė žinių, kad mergaitės telefono signalas paskutinį kartą fiksuotas Pagirių apylinkėse. Policija šių duomenų nepatvirtino.

PAPILDYTA

11-metės dingimas sukrėtė ne tik Paežerių kaimo, bet ir Šėtos gimnazijos bendruomenę.

„Šėtos gimnazijai vadovauju jau aštuntus metus, tokio įvykio, kad pakeliui į mokyklą pradingtų vaikas, dar nėra buvę. Apie mergaitės dingimą aš sužinojau iš savo pavaduotojos ir to paties kaimo mergaičių, su kuriomis dingusioji važiuodavo į mokyklą. Vaikai susirinkdavo autobusų stotelėje ir mokykliniu autobusu atvykdavo iki mokyklos.

Ši mergaitė mūsų gimnaziją pradėjo lankyti nuo šių metų rugsėjo. Daugiau komentuoti negaliu, nes nenoriu pakenkti tyrimui.

Galiu pasakyti tik tiek, kad sužinojęs apie mergaitės dingimą, pranešiau policijai. Dabar visi gyvename laukimu ir tikėjimu, kad viskas bus gerai“, – teigė Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Panašios naujienos