Aštuonios naujos knygos jau netrukus atguls į bibliotekų lentynas.

Aštuonios naujos knygos jau netrukus atguls į bibliotekų lentynas.

Sakoma, kad knygos – tai neįkainojamas lobis. Tad gauti dovanų knygų yra visada malonu. O dar smagiau žinoti, kad neabejingi kraštiečiai savo perskaitytas knygas noriai dovanoja krašto bibliotekoms.

Aštuonios naujos knygos – tiek Kėdainių rajono savivaldybės M. Daukšos viešoji biblioteka gavo dovanų iš kėdainietės Laisvydos Stogevičienės. Moteris su šeima mėgstanti skaityti įvairias knygas, o perskaičiusi – nevengia jomis dalintis su kitais žmonėmis.

„Perskaitėme ir su vyru nutarėme, kad galbūt šias knygas norės paskaityti ir kiti. Tad nusprendėme jas padovanoti savo bibliotekai“, – šypsojosi pedagoge dirbanti moteris ir pridūrė, kad dalintis – ypatingai malonu.

Pasak bibliotekininkės Zinaidos Gaidelionienės, kraštiečiai nevengia bibliotekai dovanoti knygų.

„Malonus sutapimas, mat tą pačią dieną kita moteris mums padovanojo tris knygas. Tačiau negaliu teigti, kad tokių dovanų gauname labai dažnai“, – sakė ji. Pasak pašnekovės, dažniausiai žmonės atneša ir bibliotekai padovanoja senesnio leidimo knygas. Mat išmesti į konteinerį leidinį retai kam tepakyla ranka. Neseniai išleistų knygų kraštiečiai dovanoja gana retokai.

Pašnekovė pasakojo, kad dažniausiai knygas žmones neša kai persikrausto ar tvarko giminaičių palikimą.

Gautosios knygos nešamos į komplektavimo skyrių kur būna sutvarkomos, suteikiamas inventorinis numeris. Vėliau knygos paskirstomos po bibliotekų filialus, atsižvelgiant, kur kokių labiausiai reikia.

„Be abejo, tokios dovanos labai malonios. Šventės pasibaigė, o mes vis dar esame apdovanojami“, – šypsojosi Z. Gaidelionienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.