Bendruomenės centro pirmininkė L. Sabulienė su jaunaisiais talkininkais.

Bendruomenės centro pirmininkė L. Sabulienė (dešinėje) su jaunaisiais talkininkais.

Šeštadienį Plinkaigalio bendruomenės centro patalpose buvo juntamas neeilinis šurmulys – bendruomenė minėjo padėkos vakarą krašto žemdirbiams.

Pastarieji ne tik dirba žemę maitintoją, bet ir neatsisako padėti kraštiečiams. „Tariame nuoširdų ačiū krašto žemdirbiams – dėkojame, kad esate šalia ir neatsisakote mums padėti“, – sakė Plinkaigalio bendruomenės centro pirmininkė Lina Sabulienė.

Šiuo metu apylinkėse dirba apie 20 žemdirbių. Pasak L. Sabulienės, bendruomenei tenka kreiptis pagalbos į ūkininkus. „Visi žemdirbiai yra draugiški. Tačiau išskirti norėčiau Darių Barštį ir Algirdą Songailą – šie ūkininkai visada pasirengę mums padėti“, – sakė pirmininkė.

Besišypsantis krašto jaunimas.

Besišypsantis krašto jaunimas.

Šventėje dalyvavęs A. Songaila sakė, kad yra bendruomenės narys, todėl padėti tuo, kuo gali, yra jo pareiga. „Smagu, kad bendruomenė po truputį tampa vis aktyvesnė. O aš ir toliau padėsiu, kuo galėsiu“, – šypsojosi pašnekovas.

Gyventojai jau džiaugiasi visai neseniai naujai įrengta sporto aikštele, šalia jos puikuojasi įrengtas akmeninis židinys, prie kurio statymo darbų prisidėjo ir A. Songaila.

Padėkos vakaro metu buvo apdovanoti gražiausiai besitvarkantieji savo sodybas, o visą šventę vainikavo dainininkės Vitalijos Katunskytės koncertas.

Ūkininkas A. Songaila (antras iš dešinės) žadėjo ir toliau skubėti į pagalbą savo krašto bendruomenei.

Ūkininkas A. Songaila (antras iš dešinės) žadėjo ir toliau skubėti į pagalbą savo krašto bendruomenei.

Panašios naujienos