Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius savo pažadą aplankyti įmonių atstovus, finansine parama prisidėjusius prie šių metų Kėdainių miesto šventės kūrimo, išpildė. Jis su dovanomis rankose aplankė 12 rajono verslo įmonių, kurios per pastaruosius trejus metus atsiliepė į savivaldybės prašymą prisidėti prie šventės organizavimo ir skyrė solidžią paramą.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius asmeniškai padėkojo „Nordic Sugar Kėdainiai“ vadovui Dainiui Cibulskui už paramą organizuojant miesto šventę.

Juk miesto šventė – tai įspūdinga šventinė dovana ne tik kraštiečiams, bet ir miesto svečiams, į mūsų miestą atvykstantiems kartu paminėti miesto gimtadienio.

Rems ir toliau

„Nordic Sugar Kėdainiai“ yra viena Kėdainių rajono įmonių, paramą šventėms bei įvairiems projektams teikianti jau ne vienerius pastaruosius metus.

„Mes esame Kėdainių bendruomenės nariai, tad norime prisidėti prie jos gyvenimo, gražių švenčių organizavimo, socialinių poreikių tenkinimo. Jaučiame atsakomybę už vietą, kurioje dirbame, tad didžiuojamės galėdami prisidėti“, – tikino „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius Dainius Cibulskis.
Pasak direktoriaus, cukraus fabrikas miesto šventes remia daugiau nei dešimt metų, tad tradicijos ir toliau remti šventes atsisakoma nebus.

Kartu jis prisipažino, kad šiųmetė miesto gimtadienio šventė jam paliko tik teigiamą ir gerą įspūdį.
Kėdainių rajono meras kiekvienai įmonei, svaria parama prisidėjusiai prie miesto šventės organizavimo, įteikė dovaną – fotopaveikslą su mūsų miesto peizažu. Tokį darbą jis įteikė ir D. Cibulskiui.
„Aš asmeniškai padėkoju visiems, kurie tris pastaruosius metus (nuo tada, kai pradėjau mero kadenciją ir aš pirmą kartą kreipiausi į verslininkus su prašymu paramos) remia šventę. Padėkota toms įmonėms, kurios į prašymą atsiliepė ir suteikė svarią finansinę paramą. „Nordic Sugar Kėdainiai“ yra viena tų įmonių, kuri nuolat prisideda prie įvairių renginių finansavimo Kėdainiuose. Labai tikiuosi, kad su įmonėmis draugausime ir toliau“, – susitikimo su D. Cibulskiu metu sakė meras.

Skirta visai miesto bendruomenei

Pasak S. Grinkevičiaus, prieš trejus metus, prieš pradedant prašyti verslininkų paramos miesto šventės organizavimui, būta įvairių nuogąstavimų ir baimių.

„Dvejojome, ar įmonės atsilieps, ar sutiks paremti. Tačiau dabar labai džiaugiuosi, kad kiekvienais metais tų rėmėjų gretos didėja, auga, o verslininkai išties labai geranoriškai remia miesto šventes. Be to, visi jie yra supažindinami, kur jų skirta finansinė parama nukeliaus. Džiugu, kad mūsų verslo įmonės remia ir kitus projektus, ne tik šventes. Juk visa tai skirta ne merui, bet visai mūsų rajono bendruomenei“, – kalbėjo S. Grinkevičius.
Kalbėdamas jis pateikė dar vieną pavyzdį, iliustruojantį, kad mūsų rajone dirbantys verslininkai glaudžiai prisideda prie miesto ir gyventojų gerovės kūrimo.

„Kauno pramonės ir prekybos rūmų Kėdainių filialo įmonės žadėjo skirti pinigų Didžiosios Rinkos aikštės suoliukų įsigijimui bei pastatymui“, – džiugomis naujienomis pasidalino Kėdianių rajono vadovas.

Įmonės, kurios skyrė finansinę paramą ir kurių vadovams meras
padėkojo asmeniškai bei įteikė dovanų:

AB „Lifosa” (generalinis direktorius Jonas Dastikas);
UAB „Daumantai LT” (direktorius Robertas Neimontas);
AB „Nordic Sugar Kėdainiai” (direktorius Dainius Cibulskis);
AB „Panevėžio energija” (generalinis direktorius Petras Diksa);
AB „K2 LT” (direktorius Vytenis Labanauskas);
UAB „Linas Agro” Grūdų centro KŪB (direktorius Alvydas Ramanauskas);
Kėdainių krašto ūkininkų sąjungai (pirmininkas Virmantas Ivanauskas);
Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas (direktorius Rimvydas Rasčiauskas);
UAB „Takada” (direktorius Juozas Čiukas);
UAB „Heradas” (direktorius Sigitas Butkus);
„Sakret LT“ (direktorius Aleksandras Toropčinas);
Viktorui ir Indrei Fiodorovams.

[tribulant_slideshow gallery_id=“315″]

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.