Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla kaskart baigiantis mokslo metams renkasi į tradicinę Garbės dienos šventę.

Savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ypač gyrė aštuntokės Valerijos Kanapkaitės mokymosi pasiekimus.

Savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ypač gyrė aštuntokės Valerijos Kanapkaitės mokymosi pasiekimus.

Penktajame tradiciniame renginyje pagerbta per 130 mokinių ir beveik dvidešimt pedagogų.
Anglų kalbos mokytoja Erika Lavrukėnienė už gerą darbą ir aktyvų bendravimą su jaunimu buvo apdovanota mokyklos nuolatinio rėmėjo – bendrovės „Daumantai LT“ – įsteigta premija.
Visai neseniai mokyk­lą palikęs ir savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas užėmęs Ovidijus Kačiulis buvusiems kolegoms ir mokiniams linkėjo beprotiškų idėjų ir drąsos jas įgyvendinti: „Kai prieš penkerius metus atėjau į šią mokyklą ir pradėjęs vadovauti pasakiau, jog ši mokykla gali pradėti žengti sveikatinimo keliu ir tapti Sporto universiteto progimnazija, ne vienas į akis drįsdavo pasakyti, kad tai neįmanomi dalykai. Tačiau gyvenimas parodė, jog tokia mintis tapo tikrove. Tad drąsiai raginu visus – būkite sumanūs, svajokite ir paverskite savo svajones tikrove.“
Buvęs mokyklos vadovas į šventę atvyko ne tuščiomis, o su dovanomis, kurias įteikė aštuntokei Valerijai Kanapkaitei, merginai, per porą metų padariusiai didelę pažangą. Ji į Kėdainius iš Kaliningrado srities atvažiavo būdama šeštokė. Per dvejus metus mergina ir puikiai išmoko lietuvių kalbą, ir dalyvauja olimpiadose, ir gina mokyk­los sportinę garbę.
Aštuntokas Gytis Baranauskas Garbės dieną atsiėmė padėką už puikų pasirodymą matematikos ir geografijos olimpiadose. Jaunuolis sakė, jog jis į mokyklą eina noriai, čia daug dirba, o pabaigęs mokyklą jis svajoja mokytis arba architektūros arba animacijos.
Mokyklos vadovo vairą perėmusi pavaduotoja Rita Lukoševičienė neslėpė pasididžiavimo visais mokiniais: „Mes didžiuojamės ir tais, kurie gerai mokosi, ir tais, kurie noriai ir pavyzdingai lanko mokyklą. Šįmet turime net aštuoniolika mokinių, kurie nepraleido nė vienos pamokos. Mokyklos bendruomenė dirba vieningai: nuolat bendrauja ir tariasi ne tik pedagogų kolektyvas, tačiau diskusijose dėl geresnių mokslo rezultatų nuolat dalyvauja ir mokiniai, ir jų tėvai. Visi turime bendrą tikslą – kuo geresnes vaikų žinias. Tad sutartinai to ir siekiame, o pasiekę susirenkame pasidžiaugti“, – sakė „Aušros“ mokyklos laikinoji direktorė R. Lukoševičienė.

[tribulant_slideshow gallery_id=“89″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.