Gyvūnų klinikėlės įrengimo darbai - jau finišo tiesiojoje, tačiau Jūsų visų parama labai reikalinga.

Gyvūnų klinikėlės įrengimo darbai – jau finišo tiesiojoje, tačiau Jūsų visų parama labai reikalinga.

Benamių gyvūnų klinikėlės atidarymas – jau visai netrukus. Tiesa, jei geros valios kėdainiečiai savo darbu, statybinėmis medžiagomis ar piniginiu indėliu prisidės prie baigiamųjų darbų. O padaryti liko visai nedaug!

„Su Jūsų visų pagalba benamių gyvūnų klinikėlėje Kėdainiuose jau turime įrengtą laukiamąjį, administracinį kabinetą, koridorių ir stacionaro patalpą, naują elektros instaliaciją nuoširdžiai už tai dėkojome. Ačiū sakome tiems, kas prisidėjo finansiškai, statybinėmis medžiagomis ir darbu, kuriam aukojo savo laisvą laiką. Dabar beliko įrengti operacinę ir užkrečiamų ligų stacionaro kabinetą“ , – sakė gyvūnų globos tarnybos „Pifas“ savanorė Kėdainiuose Greta Linkė.

Tad ieškoma žmonių, pas ką namuose yra likę nesunaudotų šviesių plytelių, baltų dažų.

12705561_10153414010727947_4809291689295485694_n„Mielai juos panaudosime darydami remontus. Taip pat ieškome žmogaus, kuris savanoriškais pagrindais arba už simbolinę kainą paruoštų bei nudažytų kelias sienas, suklijuotų plyteles. Taip pat reikalingas santechnikas, kuris pakeistų vamzdelius vonioje ir kranus. Darbo pažadame tikrai nedaug“, – kalbėjo savanorė.

Būsimoje klininkėlėje bus vykdoma gyvūnų sterilizacija, taip pat stacionaruojami sergantys gyvūnai. Pagal laisvą vietų skaičių čia bus globojami ir sveiki, tačiau namų ieškantys gyvūnai.

Jei galite prisidėti darbu ar medžiagomis, susisiekite telefonu 8 681 40 309 . Jei norite paremti pinigais, perveskite į sąskaitą – VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“. Mokėjimo pavedimo paskirtyje prašoma nurodyti „Parama remontui“.

„Ačiū Jums. Su visų pagalba tikimės jau netrukus atverti duris“, – neabejingų kraštiečių pagalbos tikisi G. Linkė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.