Mieli kėdainiečiai, nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie praėjusį sekmadienį rinkimuose į savivaldybės merus ir tarybas atidavėte savo balsą už mane ir Kėdainių liberalus.

Jūs parodėte, kad Kėdainiams tikrai reikia pokyčių. Neabejoju, kad su Jūsų palaikymu galėjome kartu kurti tokį miestą, kuriame gyventi būtų gera kiekvienam.

Ketveri metai darbo rajono meru, daugybė metų darbo Kėdainių rajono savivaldybės taryboje, ketveri praėję darbo metai tarybos opozicijoje ir daugybė metų gyvenimo, profesinės ir politinės veiklos leido suprasti, ko labiausiai reikia mūsų rajonui ir kraštiečiams. Ši patirtis leido mūsų komandai sukurti konkrečiausią ir ambicingiausią veiklos programą, kurioje yra paliestos visos svarbiausios miestui sritys.

Todėl labai noriu padėkoti visiems, kurie už šias idėjas atidavė savo balsą. Deja, šį kartą daugumos rinkėjų nuomonė buvo kita.

Gaila, kad iš visų, daugiau kaip 19 300 rajono rinkėjų atiduotų balsų už kandidatus į merus, man pritrūko 109 balsų, kad varžyčiausi su kitu kandidatu antrame rinkimų ture. Apmaudu ir dėl negautų 200 balsų Kėdainių liberalams, kurie būtų lėmę dar vieną vietą savivaldybės taryboje – dirbtume 6 liberalai, kaip ir socdemai bei „darbiečiai“.

Gerbiu Jūsų pasirinkimą. Ir toliau dirbdamas rajono savivaldybės taryboje su komanda sieksiu geriausių rezultatų Kėdainių kraštui ir jo žmonėms.

Taip pat esu dėkingas kiekvienam bendražygiui, rinkiminės komandos nariui, kurie nuoširdžiai dirbo, kad mūsų programą ir siekius išgirstų kiekvienas rinkėjas. Kartu mes galime atnešti pozityvių ir reikšmingų pokyčių į mūsų miestą bei rajoną.

Saulius Grinkevičius,
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys,
2015-2019 m. kadencijos Kėdainių rajono meras,
UAB „Daumantai LT‘ direktorius

Panašios naujienos