Kėdainių Pirminės sveikatos priežiūros centras informuoja, kad užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui, Terapijos skyriuje konsultacijos su šeimos gydytojais ir slaugytojomis ir toliau bus vykdomos nuotoliniu būdu telefoninių konsultacijų metu.


Tik individualiu šeimos gydytojo leidimu bus galima atvykti į pirmines paslaugas teikiančią įstaigą. Gydytojas ar slaugytoja dėl būtino vizito į įstaigą Jums perskambins ir kartu nuspręsite dėl tolimesnių veiksmų.

Registruotis galima gydytojo nuotolinei konsultacijai.

Nuolat vartojamų vaistų receptai ir medicinos priemonės bus pratęsiamos nuotoliniu būdu. Nedarbingumo pažymėjimai dėl karantino, traumos ar ligos bus išduodami taip pat nuotoliniu būdu.

Profilaktinės sveikatos patikros atidedamos.

Dėl planinių skiepijimų, visų pirma, būtina susisiekti su šeimos gydytoju.
Laboratoriniai tyrimai bus atliekami tik šeimos gydytojo sprendimu ir tik tiems kam būtina.

„Norime nuraminti, kad šeimos gydytojai ir slaugytojos suteiks visą reikalingą pagalbą ir užtikrins reikalingas paslaugas pacientų tęstinei sveikatos priežiūrai. Mums sudėtinga gyventojus užregistruoti pas specialistus konsultacijoms, kartais tai užtrunka iki kelių valandų, tad gyventojų prašome kantrybės. Mūsų tikslas – Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatos išsaugojimas“,- teigiama Kėdainių Pirminės sveikatos priežiūros centro pranešime.

Panašios naujienos