Jau šiandien, lapkričio 25-ąją, 19 valandą, Kėdainių arenoje Lietuvos moterų rinktinė žais antrąsias atrankos į 2017 metų Europos čempionatą rungtynes. Lietuvaitės susikaus su Slovėnijos nacionaline rinktine. Įėjimas į šias rungtynes – nemokamas.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė prieš atrankos rungtynes ruošėsi Kėdainiuose,, tad tiki, kad ši arena atneš svarbią pergalę.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė prieš atrankos rungtynes ruošėsi Kėdainiuose, tad tiki, kad ši arena atneš svarbią pergalę.

Rimvydo Samulėno auklėtinėms labai reikia palaikymo, nes čempionato atrankos varžybas Lietuvos rinktinė pradėjo nesėkme – pirmosiose rungtynėse išvykoje dažnai klydusios lietuvės rezultatu 61:65 pralaimėjo Latvijai.

Lietuvės mačą Rygoje pradėjo pakiliai ir jau pirmame kėlinyje pabėgo į priekį 17:4, tačiau namie žaidusios latvės atsakė spurtu 11:0.

Antrajame kėlinyje mūsiškės dar išsaugojo persvarą, tačiau jam įpusėjus latvės lygino rezultatą – 25:25. Netrukus jos surengė dar vieną spurtą ir pabėgo 33:26, bet lietuvės kėlinį pabaigė šešiais taškais be atsako.

Po dviejų kėlinių lietuvės atsiliko tik 32:33.

Trečiajame kėlinyje latvės buvo nuolat žingsniu priekyje, o kėlinį pabaigė pirmaudamos 49:43.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje lietuvės surengė spurtą ir privertė latves prašyti minutės pertraukėlės, tačiau po jos lietuvės ir toliau sėkmingai gynėsi bei išlygino rezultatą – 51:51. Nuo šios akimirkos prasidėjo nervų karas aikštėje – likus žaisti kiek daugiau nei minutę Kamilė Nacickaitė dvitaškiu išvedė lietuves į priekį 60:59. Tačiau likus 42 sekundėms latvės jau buvo priekyje 61:60.

Tada lietuvės išsimesdamos kamuolį suklydo, o likus trims sekundėms latvės jau buvo priekyje 65:62. Po minutės pertraukėlės lietuvės surengė nelogišką ataką ir pralaimėjo.

Lietuvės viso suklydo 31 kartą.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė K. Nacickaitė 14, Santa Okockytė ir Eglė Šulčiūtė po 11, Gintarė Petronytė 10 taškų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.