Ketvirtadienio popietę Kėdainiuose susidūrus dviem BMW automobiliams, sužalota vieną jų vairavusi moteris su trimečiu vaiku, kitas vairuotojas iš įvykio vietos paspruko.

Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariato duomenimis, nelaimė įvyko balandžio 14 d. apie 14.50 val. A. Kanapinskio g. ir Eglių g. sankryžoje. Automobilis BMW, vairuojamas moters (gim. 1997 m.), susidūrė su kitu BMW, kurio vairuotojas paliko vairuotą transporto priemonę ir pasišalino iš avarijos vietos.

Dėl įvykio metu, galimai, patirtų sužalojimų 25-erių metų vairuotoja ir kartu su ja važiavusi mažametė (gim. 2019 m.) išvežtos į gydymo įstaigą.

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai atjungė transporto priemonių akumuliatorius ir nuvalė kelio dangą.

Avarijos metu buvo apgadinta ir individualaus namo tvora. Prie kelio buvusias nuolaužas surinko ir išvežė Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai.

Pasprukęs vairuotojas ieškomas

Policija dėl šio eismo įvykio pradėjo tyrimą. Aiškinamasi, dėl ko įvyko nelaimė ir kas tiksliai vairavo kitą BMW automobilį. Už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos vairuotojui gresia bauda, gali būti atimta teisė vairuoti, o jei paaiškėtų, kad asmuo vairavo neturėdamas tam teisės, būtų konfiskuotas ir automobilis.

 „Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

L. Pranckevičiūtės nuotraukos

Panašios naujienos