Į paauglio paieškas iškviestas pasieniečių sraigtasparnis.

Į paauglio paieškas iškviestas pasieniečių sraigtasparnis.

Vis dar ieškomas penkiolikametis Mindaugas Terentjevas. Vaikinas vakar, apie 18 val., išėjo iš savo namų Akademijoje ir iki šiol negrįžta.

Jaunuolio paieškoms mestos didelės pajėgos. „Vaikino paieškas vykdo visos rajono tarnybos. Šįryt su Akademijos gimnazijos bendruomene, vietiniais gyventojais buvo apžiūrėtos netoli esančios apylinkės. Šiuo metu į paieškas yra įsitraukusios visos gelbėjimo tarnybos – tiek ugniagesiai, tiek ir policijos pareigūnai“, – sakė jaunuolio paieškos operacijai vadovaujantis Kėdainių rajono policijos komisariato vyr. tyrėjas Vaidas Rudelis.

Vyr. tyrėjas V. Rudelis tikisi, kad ieškomas jaunuolis netrukus bus rastas.

Vyr. tyrėjas V. Rudelis tikisi, kad ieškomas jaunuolis netrukus bus rastas.

Paieškose dalyvavo ir policijos kinologai su tarnybiniais šunimis. „Stebėjimo laukas – labai platus. Tačiau nenuleidžiame rankų. Vaikino ieškome ir ieškosime toliau“, – sakė tyrėjas.

Po pasitarimo policijos komisariate buvo nuspręsta kviestis pasieniečių sraigtasparnį. Jis į Kėdainius atskrido apie 17 val. Sraigtasparnyje įmontuota speciali šilumą fiksuojanti įranga padės vaikino ieškoti iš oro.

 

Pasak tyrėjo, paieškos truks ir visą naktį, o rytoj, nuo pat ankstyvo ryto atvyks policijos pareigūnų pastiprinimas iš Kauno.

M. Terentjevas iš namų išėjo po konflikto su globėjais, pas kuriuos pastaraisiais metais augo. Vaikino tėveliai mirę.

Akademijos gimnazijos, kurioje mokėsi Mindaugas, darbuotojų vertinamas kaip jautrus, pareigingas, pamokas pavyzdingai lankantis mokinys.

Ieškomas M. Terentjevas.

Ieškomas M. Terentjevas.

Vaikinas, išeidamas iš namų, vilkėjo tamsiai mėlynos spalvos sportinį kostiumą (kelnės ir bliuzonas su gobtuvu), avėjo juodus sportinius batelius su oranžinėmis juostelėmis šonuose.

Asmenis, mačiusius ar žinančius Mindaugo Terentjevo buvimo vietą bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome skambinti telefonu (8 37) 30 34 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.