Ketvirtadienio rytą Kėdainių miesto centre automobilis sužalojo nepilnametį. Vairuotojas paspruko, policija prašo atsiliepti įvykio liudininkus.

Kauno apskr. VPK duomenimis, nelaimė įvyko sausio 12 d. apie 07.40 val. J. Basanavičiaus ir Gedimino g. sankryžoje, ties stačiatikių cerkve ir savivaldybe.

Kol kas nenustatytos markės, galimai baltos spalvos automobilis, pirminiais duomenimis, kliudė per reguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį nepilnametį (g. 2008 m.) ir pasišalino iš įvykio vietos. Nepilnametį apžiūrėjo greitosios medicinos specialistai, jis sužeistas nesunkiai.

„Dėl įvykio pradėta administracinė teisena pagal 423 str. 2 d. Nežymų sveikatos sutrikdymą sukėlusį Kelių eismo taisyklių pažeidimą padariusiam asmeniui gresia bauda nuo 150 iki 300 eurų, o teisės vairuoti neturinčiam asmeniui tektų mokėti nuo 600 iki 850 eurų“, – praneša policijos atstovai.

Policijos pareigūnai prašo atsiliepti įvykio liudininkus. Asmenis, mačiusius eismo įvykį, panašiu metu važiavusius minėtoje vietoje su vaizdo registratoriumi, ar turinčius bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma susisiekti su Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnais telefonu 8 700 63 691.

Buvo partrenkta ir moteris

Šį mėnesį tai jau ne pirmas Kėdainiuose per eismo įvykį nukentėjęs pėsčiasis. Sausio 9 d. prieš pietus Kėdainių mieste, S. Dariaus ir S. Girėno g. perėjoje partrenkta 85-erių metų senolė. Ji, pasak policijos pareigūnų, buvo sužalota sunkiai.

Policijos pareigūnai ragina visus kelyje būti labai atidžiais. Pėsčiųjų prašoma per gatvę eiti tik įsitikinus, kad automobilis sustoja praleisti, einant per gatvę nesinaudoti mobiliaisiais telefonais ar kitais dėmesį blaškančiais daiktais. Vairuotojai privalo praleisti pėsčiuosius, ketinančius eiti per pėsčiųjų perėją. To nepadarius gresia atsakomybė. Gali tekti ne tik mokėti baudą nuo 60 iki 90 eurų, bet ir nuo mėnesio iki pusmečio atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.

 „Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.