Pasibaigė beveik mėnesį trukusios, tradicinėmis tapusios 2018–2019 metų Kėdainių rajono mažojo futbolo pirmenybės. Jų nugalėtojomis tapo „Vilainių“ komanda, kuri praėjusiais metais buvo tik trečia.

Iš viso pirmenybes pradėjo dešimt komandų, tačiau baigė tik devynios. „Vilainiai 2“ komanda teisėjų sprendimu iš tolimesnių varžybų buvo diskvalifikuota.

Triumfavo „Vilainiai“

Pačiame paskutiniame susitikime šeštadienį, prieš apdovanojimų ceremoniją, buvo sužaistos paskutinės pirmenybių varžybos. Jų metu „Bronas“ 7:5 nugalėjo „Vilainių“ komandą, bet „Vilainių“ komandai šis rezultatas įtakos neturėjo, jie tapo pirmenybių nugalėtojais. Tiesa, šis pralaimėjimas „vilainiečiams“ buvo pats pirmasis visų pirmenybių metu. Antroji vieta atiteko „Kėdainių“ komandai, o trečiąją vietą, paskutinės pergalės dėka, iškovojo „Bronas“.

„Pirmenybes tradiciškai pradedame prie pačias šv. Kalėdas, o baigiame sausio viduryje. Jose startavo įvairios miesto ir rajono komandos. Žaidynių sistema buvo tokia pati kaip ir praėjusiais metais – komanda susitiko su kiekviena turnyre dalyvaujančia komanda ir surinkti taškai lėmė, kaip pasiskirstys vietos galutinėje turnyrinėje lentelėje. Džiugu, kad įsijungia vis daugiau jaunimo bei atsirado nauja komanda“, – sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Gediminas Misius.

Dalyvių rikiuotėje – nauja komanda

Naujoji komanda – tai trenerio Vidmanto Urbono seniai suburta komanda „SM – 85“, kuri buvo pelniusi didelių pasiekimų jaunių, jaunimo amžiaus grupėse. „Šiuo metu jie jau užaugę vyrai ir sugalvojo suburti komandą ir išbandyti savo jėgas pirmenybėse. Iki šiol didžiuojamės buvusiu treneriu, o dabar garbiu veteranu V. Urbonu, kuris nepraleidžia nė vienų futbolo varžybų tiek stadione, tiek manieže“, – kalbėjo G. Misius ir pridūrė, kad šios sporto pirmenybės suburia futbolo bendruomenę: tiek jaunimą, tiek suaugusius, tiek ir veteranus, kurie praleidžia turiningai savo laisvalaikį. Prie pirmenybių organizavimo prisidėjo ir Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“.

Tiesa, pirmenybių eigoje dėl grubaus pažeidimo (muštynių) buvo pašalinta viena komanda. „Nenorėjome tokio nusižengimo toleruoti, tad buvo nutarta komandą pašalinti. Futbolo aikštėje galima drąsiai vyriškai kovoti, bet elgtis grubiai, nesportiškai tikrai negalima. Tikimės, kad tai nepasikartos, nes tai šios sporto šakos, kaip ir bet kurios kitos, nepuošia“, – pažymėjo pašnekovas.

Galėtų būti daugiau komandų

„Vilainių“ komandos narys Evaldas Kugys, išrinktas futbolo pirmenybių rezultatyviausiu žaidėju, sakė, kad bene sunkiausios varžybos buvo paskutiniosios – prieš „Brono“ komandą. „Šiais metais mūsų, „Vilainių“ komanda yra gana atsinaujinusi ir turi nemažai jaunų žaidėjų. Praėjusiais metais likome treti, tačiau šiais metais pelnėme „Daumantų“ taurę bei laimėjome pirmenybes. Laimėjome viską, ką galėjome“, – šyptelėjo E. Kugys ir pridūrė, kad tokių pirmenybių išties reikia. „Tik galėtų būti daugiau komandų“, – pridūrė jis.

Sportininkai tradiciškai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, o futbolo klubas „Nevėžis“ pirmosios vietos laimėtojams įsteigė 400 eurų piniginį čekį, kurį bus galima išleisti sporto reikmėms.
Jau netrukus, trumpiau nei po mėnesio, pasiruošimą naujajam futbolo sezonui pradės ir pagrindinė mūsų rajono futbolo komanda „Nevėžis“, kuri žais Lietuvos futbolo pirmojoje lygoje.

Išrinkti pirmenybių geriausieji:

Geriausias turnyro vartininkas: Aurentas Makauskas („Vilainiai“);
Geriausias turnyro gynėjas: Aretas Gėgžna („Bronas“);
Geriausias turnyro puolėjas: Jonas Supronas („Kėdainiai“);
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas: Evaldas Kugys („Vilainiai“);
Kilnaus žaidimo prizas įteiktas treneriui Vidmantui Urbonui („SM-85“).

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.