Dėl patekimo į turnyro finalo ketvertą Vilniaus „Rytas“ kovos su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“, Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ – su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ir „Šiaulių“ poros nugalėtoju, Kauno „Žalgiris“ – su Alytaus „Wolves“, o Jonavos „CBet“ – su Klaipėdos „Neptūnu“.

Ketvirtfinalio etapą atidarys Vilniaus „Ryto“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ dvikova Kėdainiuose. Pirmasis šios poros mačas bus žaidžiamas jau gruodžio 7 d. (trečiadienį), o rungtynes nuo 16:50 val. tiesiogiai transliuos LRT Plius televizija ir  portalas LRT.lt.

Ši dvikova vyks kiek anksčiau nei visos likusios ketvirtfinalio rungtynės, kurios bus žaidžiamos sausio mėnesį.

Toks sprendimas buvo priimtas dėl „Ryto“ dalyvavimo FIBA Čempionų lygoje. Kol kas nėra, ar vilniečiai pateks į šio turnyro įkrintamąsias varžybas, ar tiesiogiai pateks į BCL TOP16 etapą. Todėl, siekiant išvengti tvarkaraščių susikirtimo, „Ryto“ ir „Nevėžio-Optibet“ mačas vyks būtent šį trečiadienį.

Ketvirtfinalio etape keturios poros kovos dviejų rungtynių serijose – geresnį įmestų-praleistų taškų santykį per du mačus turėsianti ekipa keliaus į finalo ketverto varžybas.

Visas ketvirtfinalio etapo dvikovas tiesiogiai transliuos LRT Plius.

Citadele KMT finalo ketvertas vyks vasario 18-19 dienomis Šiauliuose.