Praėjusį savaitgalį bendrovės „Lifosa“ stalo teniso sporto salėje vyko rajono stalo teniso asmeninės, dvejeto ir mišraus dvejeto  pirmenybės, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Arūnas Rekštys stalo tenisą su pertraukomis žaidžia nuo vaikystės.

Arūnas Rekštys stalo tenisą su pertraukomis žaidžia nuo vaikystės.

Jose varžėsi 27 stalo tenisininkai. Varžyboms puikiai vadovavo vyriausias teisėjas Dainius Astrauskas ir vyriausias sekretorius Kęstutis Jonavičius.
Po dvi dienas trukusių kovų paaiškėjo, kad tarp moterų čempione tapo Aneta Valatkienė, antra liko Gražina Statkevičiūtė, trečia – Elena Balandienė. Tarp vyrų nugalėjo Vilius Lukša, antroji vieta teko Juriui Urbonui, trečioji – Valdui Kelmeliui. Moterų porų grupėje pajėgesnės buvo Elena Balandienė ir Gražina Statkevičiūtė, po savęs palikusios Vilmą Kavaliauskaitę ir Anetą Valatkienę.
Vyrų porų grupėje nugalėjo Jurius Urbonas ir Valdas Kelmelis, antri liko Virginijus Paulauskas ir Vilius Lukša, trečią vietą pelnė Arūnas Rekštys ir Ramūnas Grunskis.
Mišrių porų trejetas išsirikiavo tokia seka: pirmieji – Vilius Lukša ir Gražina Statkevičiūtė, antrieji – Arūnas Rekštys ir Aneta Valatkienė, tretieji – Dainius Astrauskas ir Elena Balandienė.
Pirmenybėse medaliais ir taurėmis apdovanoti ne tik nugalėtojai ir prizininkai, bet ir jauniausia pirmenybių dalyvė 35 metų Vilma Kavaliauskaitė bei vyriausias dalyvis 76 metų Teofilis Gediūnas.
Ne vieną dešimtmetį stalo tenisą žaidžianti Aneta Valatkienė sakė, jog šis žaidimas ją suviliojo greitumu, reakcijos reikalingumu ir judrumu: „Man labiau patinka žaisti vienetų varžybose, kai tu pats už save esi atsakingas, o ne derintis prie porininko. Labai smagu, kad pagaliau turime geras sąlygas žaisti tenisą. Būtų šaunu, jei prie mūsų veteranų prisijungtų ir daugiau tenisininkų.“
Vyrų grupėje čempionu tapęs Vilius Lukša neslėpė, jog į tenisą grįžo po ilgos pertraukos ir vėl gražiai draugauja su šiuo žaidimu: „Kažkada stalo tenisą žaidžiau mokykloje, vėliau buvo ilga pertrauka be jo, o dabar vėl paėmiau raketę į rankas. Man šis sportas tinka ir patinka.“
Vyriausias varžybų teisėjas Dainius Astrauskas tenisu susidomėjo pakviestas draugo: „Kažkada draugas atvedė prie teniso stalo, taip ir nebegaliu jo apleisti. Tai puikus žaidimas, tinkantis ir vaikams, ir garbiems senjorams.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.