Praėjusių metų gegužę, po smarkaus lietus, dalis P. Lukšio gatvės buvo tapusi milžiniška, sunkiai pravažiuojama bala.

Praėjusių metų gegužę, po smarkaus lietus, dalis P. Lukšio gatvės buvo tapusi milžiniška, sunkiai pravažiuojama bala.

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja: P. Lukšio 1, 3, 7 daugiabučių namų kiemuose apsilankęs rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius įsitikino, kad vietos gyventojų skundai dėl to, kad, gausiai palijus, dalį kiemų semia vanduo, vaikai neturi žaidimų aikštelių, taip pat per retai išvežamos šiukšlės, yra pagrįsti.

Su bendrijų pirmininkais susitikęs rajono vadovas S. Grinkevičius, lydimas Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo Algimanto Gedgaudo ir laikinai einančio Kėdainių miesto seniūnijos seniūno pareigas Algirdo Krivičiaus, apžiūrėjo vandens semiamus kiemus ir vieną iš įvažiavimų, prie konteinerių gulinčias neišvežtų šiukšlių krūvas ir įvertino vietas, kuriose būtų galima įrengti šiuolaikiškas vaikų žaidimų aikšteles.

„Gyventojai skundžiasi pagrįstai. Šiame viename seniausių miesto rajonų situacija yra prasčiausia, šiam kvartalui buvo skiriama mažiausiai dėmesio. Žmonės bando tvarkytis savo jėgomis, tačiau ne viską jiems įmanoma padaryti. Galimybių ištaisyti padėtį yra, todėl tikrai ieškosime lėšų, kaip P. Lukšio gatvėje įrengti dvi vaikų žaidimo aikšteles. Taip pat reikės sutvarkyti ir vieną įvažiavimą į kiemą“, – sakė S. Grinkevičius.

P. Lukšio g. 7 namo savininkų bendrijos pirmininkė Svetlana Liubertienė: „Rajonas čia geras, kiek galime, savo lėšomis tvarkomės, bet mums jau kantrybė baigėsi. Iki šiol dar nei vienas meras pas mus nebuvo atvykęs, todėl džiaugiamės sulaukę rajono vadovo“.

Kėdainių miesto seniūnijos seniūno pareigas laikinai einantis A. Krivičius žadėjo pasirūpinti, kad nuolat laiku būtų išvežamos susikaupusios atliekos.

Didesni infrastruktūros darbai P. Lukšio ir Žemaitės gatvėse bus vykdomi atsižvelgiant į Kėdainių miesto strateginį plėtros planą.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.