greicio-matuoklis-63022908Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai nustatė ir liepos 27 dieną sulaikė įtariamąjį, kuris birželio-liepos mėnesiais įvykdė 6 vagystės iš patalpų. Tai Kėdainių miesto gyventojas, anksčiau jau teistas R. L. (gimęs 1997 m.) bei bendrininkė D. B. (gimusi 1996 m.). Kratų metu surasti pavogti daiktai.

Jaunuolių padarytų nusikaltimų sąrašėlis:

Birželio 24 d. apie 12.00 val. iš VšĮ „Mažylio akademija“, esančios Kėdainiuose, Skongalio g., dingo nešiojamas kompiuteris su kolonėlėmis ir du mikrofonai. Padaryta žala tikslinama.

Birželio 25 d. 8.00 val. Kėdainių m., Janušavos a., atėjusi kėdainietė į jai priklausančią sėklų parduotuvę, rado išlaužtas duris. Viduje pasigedo kasos aparato CAS 10 FE-800, eurų monetomis ir nenaudojamo, seno mobiliojo ryšio telefono „Nokia“. Žala – 400 eurų.

Birželio 28 d. apie 7.15 val. kėdainietė, atėjusi prie jai priklausančios parduotuvės „Sėklos“, esančios Kėdainiuose, Janušavos a., pastebėjo, kad pro šalutinį įėjimą, išlaužus duris, patekta į vidų, o iš vidaus, pirminiais duomenimis, pavogtas spausdintuvas „Samsung“.

Liepos 16 d. patekta į VŠĮ „Mažylio akademija“ patalpas, esančias Kėdainiuose, Skongalio g. ir iš vidaus pavogta mikrofonas, dvi rankinės, dvi garso kolonėlės, indai. Žala – 641 eurų.

Liepos 17 d. pastebėta, jog Kėdainiuose apvogta Kėdainių Šviesioji gimnazija: išlaužus lango rėmą, patekta į minėtos gimnazijos kabinetą, o iš vidaus pavogtas nešiojamas kompiuteris su pele.

Liepos 21 d. iš Kėdainiuose Didžiosios rinkos aikštėje esančio UADBB „Socialinės garantijos“ biuro, išdaužius lango stiklą, pavogtas mobiliojo ryšio telefonas ir eurų.

Nepilnamečiui bei merginai Kauno apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl minėtų vagysčių.

Kauno apskrities policija gyventojus ragina pastebėjus įtartinus asmenis prie parduotuvių, gyvenamųjų namų ir pan., nedelsiant pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.