Finalinėje kėdainiečių ir biržiečių dvikovoje įtampa išlaikyta iki paskutinių minučių.

Kėdainiuose vykusios U19 Jaunimo krepšinio čempionato „Olimpinė taurė“ finalo rungtynės buvo vertos tikrų olimpinių žaidynių aplodismentų.

Kėdainiuose prasidėjęs Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ finalo ketvertų maratonas jo šeimininkams padovanojo pačią gražiausią šventę, vainikuotą čempionų medaliais.

Dėl „Olimpinės taurės“ susikovė Kėdainių sporto centro „Daumantų“ ir Biržų sporto centro ekipos.

Jaunimas negailėjo padėkų treneriui K. Kundrotui.

Biržiečiai pusfinalyje 72:57 įveikė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro komandą, o kėdainiečiai tik paskutinėmis akimirkomis 74:72 palaužė Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą.

Lemiamoje dvikovoje netrūko aistrų ir intrigų. Žaidimo kontrolę savo rankose laikė tai kėdainiečiai, tai biržiečiai. Permainingoje dvikovoje atrodė, kad pergalę švęs jaunieji Biržų krepšininkai, tačiau ketvirtajame kėlinyje Kastyčio Kundroto auklėtiniai panaikino 12 taškų deficitą ir šventė pergalę rezultatu 74:68.

Atminčiai – pergalingų rungtynių krepšio tinklelis.

Nugalėtojams net 31 tašką pelnė Vainius Steponavičius, 19 prie pergalės pridėjo Laurynas Danielius. Abu šie jaunuoliai pateko ir į simbolinį finalo penketuką.

Trečiąją vietą užėme Vilniaus krepšinio mokykjlos komanda, įveikusi rokiškėnus.

Po puikiai sužaistų rungtynių čempionų treneris Kastytis Kundrotas sunkiai valdė džiaugsmą: „Per visą mano trenerio 42 metų karjerą tai – vienas svarbiausių ir gražiausių laimėjimų. O šie vaikinai čempionų medaliais vainikavo devynerių metų darbą. Šiame čempionate mes sužaidėme šešiolika rungtynių ir visas jas baigėme pergalingai. Labai džiaugiuosi už vaikinus ir tikiuosi, kad jie nepamirš krepšinio ateityje.

Mus į pergales vedė ryžtas, užsispyrimas, atkaklumas, valia ir didelis noras laimėti. Labai džiaugiuosi ir už save, ir už komandą.“

Olimpinės taurės“ nugalėtojai.

Daugiausiai lemiamose rungtynėse taškų pelnęs Vainius Steponavičius sakė, kad komandos žaidimą vertina puikiai: „Buvome stipriausi, tad ir laimėjome. Smagu. Tokie laimėjimai skatina dar daugiau dirbti.“

Nugalėtojų ir prizininkų komandos, jų treneriai ir geriausi žaidėjai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei atminimo dovanomis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.