Jei jūsų veido oda atrodo šiek tiek papilkėjusi, tikėtina, kad atėjo metas ją nušveisti. Žinoma, kad tai padarytumėte, jums tikrai nereikia laukti, kol ji papilkės. Trumpiau tariant, veido odos šveitimo procedūras turėtumėte atlikti reguliariai. Tiesiog pasirinkite kokybišką odos šveitiklį, kuris nebūtų pernelyg šiurkštus. Tai padės jums lengvai pašalinti negyvas odos ląsteles, tokiu būdu atveriant švytinčią ir atsinaujinusią odą. Tam, kad išvengtumėte odos sudirginimo, stenkitės odos šveitimą atlikti tik du kartus per savaitę.

Naudokite mažiau makiažo priemonių

Vienas paprastas būdas sumažinti stresą odai? Sumažinkite savo naudojamų makiažo priemonių kiekį, tokiu būdu leidžiant savo odos poroms gauti daugiau jai būtino deguonies. Jei nenorite visiškai atsisakyti makiažo priemonių, pabandykite naudoti tik maskuoklį, lūpų balzamą ir blakstienų tušą – net jei tai būtų tik savaitgalis. Galite būti tikros, kad neilgai trukus jūs pastebėsite, kaip jūsų oda atsigauna.

Atgaivinkite savo odą

Visą dieną be atilsio lakstote iš vienos vietos į kitą? Tačiau supraskite, kad jūsų oda neturi kentėti vien dėl to, kad esate užsiėmusios! Pasiimkite su savimi gaivinančių veido odos servetėlių pakuotę ir nušluostykite savo veidą bet kada, kai tik jums ir jūsų odai prireiks atgaivos.

Pasinaudokite šiltu (bet ne karštu) dušu

Kartais geriausias sprendimas, kaip pagerinti odos būklę, taip pat yra ir paprasčiausias. Šiltas dušas atveria poras, todėl tai geriausia vieta veidui prausti. Jaučiatės šiek tiek labiau įsitempusios nei įprastai? Skirkite sau papildomas penkias minutes pastovėti po tekančiu vandeniu ir tiesiog atsipalaiduokite.

Gerkite daug vandens

6-8 stiklinės vandens per dieną yra labai svarbu jūsų odai, kadangi visų pirma odos drėkinimas prasideda iš vidaus! Ir šiuo atveju turėtumėte nepamiršti, kad skysčiu yra laikomas tik vanduo ir žalioji arbata, kadangi tik jie neturi visiškai jokių kalorijų. Tai reiškia, kad jei jūs iki šiol dažnai gerdavote arbatą, sultis, kavą ar kitus gėrimus ir manėte, jog kasdien vartojate pakankamai skysčių, labai klydote. Taigi, stenkitės vartoti pakankamai vandens ir neilgai trukus pastebėsite, kaip pasikeitė jūsų odos būklė bei jūsų savijauta.

Išbandykite veido valymo šepetėlį

Ne veltui žmonės šiomis dienomis yra pametę galvas dėl veido valymo šepetėlių. Pasirodo, kad jie iš tikrųjų veikia. Šiuolaikiniai veido valymo šepetėliai vienu ypu valo ir šveičia veidą. Be to, turbūt jau pamenate, kad buvome kalbėję apie kraujotakos gerinimą? Veido valymo šepetėliai puikiai tinka kraujotakai pagerinti veido srityje. O kadangi rinkoje yra daugybė skirtingų modelių, jums tikrai nebus sudėtinga pasirinkti.

Užkandžiaukite migdolais

Migdolai yra vienas iš puikiausių sveikų užkandžių, tai padės jums išlaikyti nuostabią odą. Natūraliai saldūs riešutai yra geras omega-3 („gerųjų riebalų“) ir vitamino E šaltinis – du dalykai, kurie palaiko puikią odos ląstelių būklę ir sveikatą. Žinoma, nepamirškite – užkandžiavimas neturėtų tapti pagrindiniu patiekalu. Tai reiškia, kad net ir sveiki maisto produktai turėtų būti vartojami saikingai.

Išbandykite lūpų šveitiklį

Lūpų odai taip pat reikia meilės! Kartą ar du kartus per savaitę nušveiskite lūpas šveitikliu ir patepkite jas mėgstamu lūpų balzamu. Galite būti tikros, kad jums patiks, kaip jaučiasi jūsų lūpos! Be to, tokį šveitiklį jūs galite labai lengvai pasigaminti ir pačios – tiesiog lygiomis dalimis savo delne sumaišykite vazeliną ir cukrų, o gautą mišinį užtepkite ant lūpų ir galiausiai nuplaukite šiltu vandeniu.

Minimalizuokite savo grožio rutiną

Niekas taip nesulėtina ir neapsunkina rytinės grožio priežiūros rutinos, kaip 15 skirtingų kosmetikos ir makiažo priemonių naudojimas. Be to, perkraudamos savo odą pernelyg dideliu skirtingų grožio priežiūros priemonių kiekiu, jūs galite gauti visiškai priešingą rezultatą. Todėl pasistenkite minimalizuoti savo grožio rutiną, naudodamos tik valiklį, toniką, drėkinamąjį kremą ir, jei reikia, odos dėmelėms šalinti skirtas priemones. Platų kokybiškų priemonių pasirinkimą galite rasti čia. Tuo tarpu, renkantis makiažo priemones, taip pat neleiskite sau persistengti. Jūsų veidas jums padėkos ir taip pat reikšmingai sutrumpinsite savo kasdienę grožio priežiūros rutiną, todėl niekur nebevėluosite ir nekelsite sau didelio streso.

Nepamirškite šypsotis

Nieko nėra gražesnio už jūsų nuostabią šypseną. Vis dar tuo netikite? Pradėkite dažniau šypsotis ir kaskart imsite jaustis vis geriau. Pažadame!