Už kyšio davimą policijos pareigūnui Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai 44 metų vilkiko vairuotojui L. M.S. skyrė 300 eurų (6 MGL) baudą.

Prisipažino kaltu

L.M.S. kaltu prisipažino visiškai ir sutiko su siūloma bausme.

„Jį sustabdė policijos pareigūnas, kuris rusų kalba pasakė, kad krovinio aukštis yra per aukštas. Tada jis per automobilio langą padavė policijos pareigūnui 20 eurų tam, kad jam nebūtų surašytas protokolas už šį pažeidimą,“ – teismui paaiškino L. M. S.

Skirdamas bausmę kaltinamajam, teismas atsižvelgė į tai, kad padarytas vienas tyčinis baudžiamasis nusižengimas, nėra duomenų, kad kaltinamasis Lietuvos Respublikoje būtų teistas, administracine tvarka baustas. L. M. S. paskirta 750 Eur bausmė  sumažinta vienu trečdaliu iki 500 Eur, taip pat įskaitytas ir dviejų parų sulaikymas – 200 Eur.

Davė 20 eurų

Teismas nustatė, kad L.M.S., 2021 m. kovo 10 d., apie 17.00 val., A8 kelyje Sitkūnai–Aristava–Panevėžys, buvo sustabdytas patikrinimui. Vairuotojas, kad nebūtų surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir kad išvengtų administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį viršydamas krovinio aukštį, davė 20 Eur kyšį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių policijos kuopos 2-ojo būrio vyriausiajam patruliui. Šiuos pinigus jis bandė paduoti tiesiai pareigūnui į ranką.

Už šį baudžiamąjį nusižengimą gali būti skiriama bauda nuo 15 iki 500 MGL dydžio.

Kaltinamasis, nesutikdamas su paskirta bausme, per 14 dienų nuo dokumento gavimo dienos turi teisę pateikti prašymą Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmams reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Parengta pagal Vaivos Milkeraitienės, Teisėjo padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)  pranešimą

(Asociatyvi nuotr.)

Panašios naujienos