Tokiu šūkiu vadovaujasi iš Kėdainių kilęs dr. Dalius Serafinas, kuris įsitikinęs, kad Lietuva yra pati nuostabiausia šalis ir joje gyventi gera.

Dalių Serafiną (kairėje) atvirai diskusijai pakvietė jo klasės draugas Audrius Stašaitis.

Dalių Serafiną (kairėje) atvirai diskusijai pakvietė jo klasės draugas Audrius Stašaitis.

Dalių Serafiną paskaitai – diskusijai „Pilietis ir Valstybė: kaip susikurti gerovę“ pakvietė neseniai susibūrusios asociacijos „Sveiki Kėdainiai“ vienas vadovų Audrius Stašaitis. „Labai dažnai girdime daug skundų aplinkui, kad gyvenimas blogas, kad valdžia negera, kad kitur žmonės gyvena geriau. Kadangi turiu puikų klasioką Dalių, kuris yra daug keliavęs po pasaulį, turi sukaupęs įvairių žinių ir dalijasi patirtimi apie gyvenimo kokybę, tai nutariau pakviesti jį padiskutuoti su kraštiečiais, koks iš tiesų yra gyvenimas mūsų šalyje. Tai tik vienas žingsnis mūsų veikloje. Turime planų organizuoti ir daugiau įvairių susitikimų. Kviečiame kėdainiečius būti aktyvius ir nenusigręžti nuo pačių gyvenimo“, – susitikimą su Daliumi Serafinu pristatė A. Stašaitis.

Susitikti su Daliumi  Serafinu panoro nemažai buvusių klasės draugų.

Susitikti su Daliumi Serafinu panoro nemažai buvusių klasės draugų.

D. Serafinas neslepia, kad gyvenimo kokybės paslaptys slypi visai šalia. „Lietuviai per daug pesimistiškai žiūri į gyvenimą. Reikia daugiau optimizmo, šypsenų ir viskas pradės krypti geresne linkme. Jau vien tai, kad kasryt atsikeli ir gali gyventi, yra šaunu. Tik reikia pajusti to malonumą. Kartais žmonės per vėlai supranta, kad jiems tereikia labai nedaug – patenkinti fizinius poreikius, bendrauti ir rasti laiko saviraiškai. Daug bendrauju su jaunimu, kuris turi gražių svajonių ir nebijo jų siekto. Šito iš jaunuolių verta pasimokyti nuolat gyvenimu besiskundžiantiems tautiečiams. Kiekvienam linkiu ieškoti savęs ir atrasti. Ypač gera tiems, kam pavyksta hobį suderinti su darbu. Tada prasideda tikras gyvenimas“, – sakė D. Serafinas. Jis įsitikinęs, kad ir problemos yra reikalingos, nes jos leidžia pajusti ieškojimų, išeičių ir atradimų malonumą. „Jei gyventume be rūpesčių, tarsi rojuje, tai greitai viskas pabostų. Kai susiduriame su iššūkiais, tada atsiranda noras eiti pirmyn“, – pastebėjo kraštietis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.