Krašto senjorai pasinaudojo galimybe specialiu prietaisu išsianalizuoti savo sveikatos būklę.

Krašto senjorai pasinaudojo galimybe specialiu prietaisu išsianalizuoti savo sveikatos būklę.

Galimybė pasitikrinti savo sveikatos rodiklius, nusistatyti savo biologinį amžių, padegustuoti arbatžolių ir maloniai pabendrauti su Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojomis – tokią galimybę turėjo krašto senjorai Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos šventės proga.

Neabejingi savo sveikatai senjorai rinkosi į Kėdainių kultūros centro patalpas, kur biuro specialistės specialiu analizatoriumi tyrė kūną, matavo spaudimą, tikrino kitus asmens sveikatos rodiklius.

„Savo sveikatai daug dėmesio turi skirti kiekvienas bet kokio amžiaus žmogus. Jaunas – taip pat. Vyresnio amžiaus žmogus turi daugiau laisvo laiko, todėl dar ir dėl to privalo nenumoti ranka į savo sveikatos būklę, reguliariai tikrintis“, – sakė Aida Butkienė, biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė.

Biuro darbuotojai tokias, sveikatos patikros akcijas vykdantys dažnai. „Bendradarbiaujame su bendruomenėmis, su Trečiojo amžiaus universitetu. Dažnai važinėjame po rajoną ir kviečiame visus norinčiuosius pasitikrinti. Tai pat kviečiame atvykti ir pas mus į biurą – šiuos tyrimus maloniai atliksime mūsų įstaigoje. Žinoma, prieš tai reiktų su mumis susisiekti telefonu ir susitarti“, – sakė A. Butkienė.

A. Butkienė, Visuomenės sveikatos biuro specialistė įsitkinusi, kad savo sveikata privalu rūpintis bet kokio amžiaus žmonėms.

A. Butkienė, Visuomenės sveikatos biuro specialistė įsitkinusi, kad savo sveikata privalu rūpintis bet kokio amžiaus žmonėms.

Atėjusieji ne tik nusistatė savo sveikatos rodiklius. Specialių prietaisų pagalba gautus duomenis čia pat biuro specialistai aptarė su pačiu žmogumi: kiekvienam asmeniškai suteiktos konsultacijos ir pagal gautus sveikatos rodiklius patarta, kaip maitintis, į ką labiau atkreipti dėmesį, ko atsisakyti, kad gyvenimo branduma būtų kuo šviesesnė ir kupina sveikatos bei gyvenimo džiaugsmo!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.