Daugelis Kėdainių krašto bendruomenių vienaip ar kitaip paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vienur surengti koncertai, kitur vyko nuoširdūs pokalbiai, trečiur – diskutuota apie tautiečių pasiekimus, praeitį ir viltis.

kovo_11_1033Kėdainiečiai Kovo vienuoliktąją po tradiciškai miesto bažnyčiose vykusių Šv. Mišių aukų, buvo kviečiami į areną, kur krašto vaikai ir jaunimas surengė nuotaikingą, šiltą ir energingą pasirodymą, o vėliau šventę „Laisvės pavasaris“ pratęsė Saulius Prūsaitis.

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius trumpai atsigręžęs į praeitį pasidžiaugė, kad jaunoji karta nepatyrė to, ką išgyveno tėvai ir seneliai. „Džiaugiuosi, kad jauni žmonės gali mąstyti, kalbėti ir gyventi laisvai. Kad nereikia prievarta tikėti viena tiesa, klausyti vienų dainų ar žiūrėti vienos televizijos. Mes per trumpą laiką nuveikėme daug darbų ir įgyvendinome šimtus puikių projektų.

Sveikinu visus Kėdainių rajono žmones reikšmingos Tautai šventės – Lietuvos Nepriklausomybės

atkūrimo dienos proga. Kovo 11-osios Aktu paskelbtas Lietuvos žmonių apsisprendimas gyventi

nepriklausomoje valstybėje. Šią dieną pasitinkame kaip laisvų žmonių bendruomenė, drąsiai

priimanti dabarties teikiamus iššūkius. Galime pasakyti, kad istorijos egzaminą išlaikėme sėkmingai

ir esame pasiryžę toliau kurti savo krašto gerovę.

Saugokime ir rūpinkimės valstybe kaip savo namais ir būkime verti iškovotos laisvės!“, – kraštiečiams linkėjo rajono vadovas. Šiltus sveikinimo žodžius Kėdainių krašto bendruomenei tarė ir žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, linkėdama branginti tai, kas yra svarbiausia – tautos laisvę.

[tribulant_slideshow gallery_id=“162″]

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.