Nuo šių metų pradžios padidėjus elektros energijos ir dujų kainai, Kėdainių rajono gyventojai gali bent kiek atsikvėpti – nuo vasario mėnesio įsigalios mažesnė vandens ir nuotekų tvarkymo kaina, todėl gyventojams teks mokėti mažiau.

Kėdainių rajono savivaldybės taryba nusprendė gyventojams sumažinti mokestį už vandenį ir nuotekų tvarkymą. Naujos patvirtintos kainos įsigalios nuo vasario 1 dienos. Jos galios ateinančius 12 mėnesių nuo jų įsigaliojimo datos.

Gyventojams vandens ir nuotekų tvarkymas vidutiniškai atpigs 6 centais.

Lietuvos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymu nustatyta, kad savivaldybių tarybų nustatytos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos, paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos perskaičiuojamos kiekvienais metais.

Nuo šiol geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas bute bus 2,20 Eur/m3. Vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose, bazinė kaina sieks 1,97 Eur/m3.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.