Noras naktį pasivažinėti girtam trisdešimt dvejų metų vyrui apkarto – jį sustabdę policijos pareigūnai tęsti kelionės nebeleido. Prasižengusiojo laukia baudžiamoji atsakomybė.

Policijos duomenimis, neblaivus ,,Opel Zafira“ vairuotojas sustabdytas savaitgalio naktį, apie 02 val. Vilainių kaime. Vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,57 prom.

Negana to, paaiškėjo, kad asmuo neturi teisės vairuoti transporto priemonę. Už šiuos pažeidimus teks atsakyti įstatymų numatyta tvarka.

Tokių atvejų rajone skaičiuojama dešimtimis

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris, per pusmetį Kėdainių rajone užfiksuota per 80 neblaivių vairuotojų, keliolika iš jų neturėjo teisės vairuoti transporto priemones, beveik 10 dalyvavo eismo įvykiuose.

Pasak pareigūnų, ne teisių atėmimas, ne galimas automobilio konfiskavimas yra blogiausia, o tai, kad girti vairuotojai, išvažiavę į kelią, kelia rimtą grėsmę tiek sau, tiek aplinkiniams..

Dėl sutrikusios koordinacijos ir sulėtėjusios reakcijos neblaivus vairuotojas gali užsnūsti prie vairo, išvažiuoti į priešpriešinę eismo juostą, kliudyti kokį dviratininką ar partrenkti į gatvę išbėgusį vaiką ir taip ką nors suluošinti ar net pražudyti, todėl prašoma netoleruoti girtų asmenų vairavimo. Apie įtartinai kelyje manevruojantį automobilį ar prie vairo sėdantį apsvaigusį asmenį prašoma nedelsiant pranešti policijai tel. 112.

Kadangi artėja šventinės dienos, kuomet keliuose eismas bus ypač intensyvus, prašoma vairuotojų jokiu būdu nevairuoti išgėrus kad ir taurelę.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos