Ugniagesiams kiekviena diena – vis kitokia. Pastarąją parą vėl sulaukta kelių skirtingo pobūdžio pranešimų apie žmonėms ar jų turtui kilusią grėsmę.

Antradienio popietę, 14.40 val. gautas pranešimas, kad Dotnuvos miestelyje dega automobilis. Atvykus ugniagesiams automobilį „VW Passat“ žmonės jau buvo užgesinę patys. Teliko atjungti transporto priemonės akumuliatorių.

Šis atvejis parodo, kaip yra svarbu automobilyje turėti veikiantį gesintuvą. Specialistai įspėja, kad vairuotojai turi nuolat pasitikrinti, ar nėra pasibaigęs gesintuvo galiojimo terminas ir, jei reikia, įsigyti naują.

Vėl svilo puodas

Antradienio pavakare skubėta į Šėtos gatvę, Kėdainiuose. Buvo pranešta, kad iš buto sklinda svilėsių kvapas. Paaiškėjo, kad pridegė ant viryklės ruošiamas maistas. Puodas nukeltas nuo viryklės, o butas išvėdintas.

Ugniagesiai dar kartą primena, kad gaminant maistą, negalima palikti puodo ar keptuvės be priežiūros. Žmonės neretai, kol ruošia valgį, užsiima pašaliniais darbais – eina žiūrėti serialų, kalbasi telefonu, prigula paskaityti ir užsnūsta. Priešgaisrinės saugos specialistai teigia, kad tokiu atveju gali ne tik puodas prisvilti, bet ir kilti gaisras, todėl ragina neprarasti budrumo.

Naktį – nerimastingas pranešimas

Šiąnakt, po vidurnakčio ugniagesiai gelbėtojai sulaukė policijos pareigūnų pranešimo, kad Kėdainiuose, Mindaugo g., reikalinga pagalba patekti į butą, viduje – galimai negyva moteris. Per langą buvo patekta į butą, atidarytos durys, įleisti medikai ir policijos pareigūnai. Bute rasta moteris buvo gyva, tačiau nesiorientavo aplinkoje. Pagalbą jai suteikė medikai.

Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos