Gegužės 12 d. į kvietimą atvykti pasiskiepyti „Vaxzevria“ vakcina (gamintojas „AstraZeneca“) nuo COVID-19 asmenis nuo 35 metų ir vyresnius, atsiliepė 121 asmuo. Vidutinis jų amžius buvo apie 50 metų, bet didžioji dalis pasiskiepijusių buvo jaunesni.

Pasiskiepyti ,,gyva eile“ grupėmis asmenų buvo atvykę iš Kėdainių rajone veikiančių įmonių, bet dauguma buvo pavieniai asmenys.

Tą pačią dieną sužinojęs apie galimybę pasiskiepyti, Giedrius Leleika su žmonos broliu Vyteniu Digimu skiepytis atvyko net iš Palangos, kur šiuo metu vieši. Pakalbinti vyrai sakė, kad dėl skiepo nuo COVID-19 neabejojo nei akimirką, nes jų tikslas apsaugoti ne tik save, bet ir kitus, ypač artimuosius. Nekilo dvejonių jiems ir dėl pačios vakcinos, kadangi ji patvirtina, licencijuota, vadinasi tinkama naudojimui. ,,Reikia pasitikėti mokslu ir niekuo daugiau“, – šypsojosi Giedrius, kitą dieną prisipažinęs, kad jie abu jokių šalutinių poveikių kol kas nepajuto, jaučiasi geresnės sveikatos, nei prieš skiepą.

Šį šeštadienį, gegužės 15 d. nuo 8 iki 13 val. vėl kviečia žmonės nuo 35 metų ir vyresnius atvykti į Kėdainių rajono Skiepijimo centrą, VšĮ Kėdainių PSPC, Budrio g. 5 ir pasiskiepyti „Vaxzevria“ vakcina. Norinčius skiepytis, prašome užsiregistruoti iš anksto internetu: https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine, bet bus galimybė pasiskiepyti atvykus ir be registracijos, tai padarysite vietoje. Su savimi prašome turėti asmens dokumentą.

1,2 nuotr. Trečiadienį skiepytis nuo COVID-19 Giedrius Leleika atvyko net iš Palangos, kur tuo metu viešėjo.

3 nuotr. Iš Palangos atvykęs skiepytis Vytenis Digimas sakė, kad rytojaus dieną po skiepijimosi jautėsi puikiai.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

A. Raicevičienės nuotr.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.