Vakar dieną ugniagesių pagalbos prireikė dviem atvejais reikėjo patekti į moters butą ir nuimti nulūžusią anteną.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, vakar apie pusę dešimtos ryto gautas sunerimusio vyro pranešimas, kad Kėdainiuose, P. Lukšio g. gyvenanti mama neįsileidžia į butą, gali būti sutrikusi jos sveikata, galbūt moteris yra pargriuvusi.

,,Sūnus teigė, kad rakto neturi, tad negali patekti į mamos butą ir pasižiūrėti, ar jai viskas gerai, todėl paprašė pagalbos.

Butas trečiame aukšte, pravirų langų nebuvo, ugniagesiams teko pasikelti ištraukiamosiomis kopėčiomis. Po apžiūros konstatuota, kad į butą būtų galima patekti per langą, tačiau ugniagesiai turėjo sulaukti policijos pareigūnų ir gauti jų leidimą. Netrukus atvyko policija ir medikai.

09.49 val. pranešta, kad moteris neįsileidžia vidun nei artimųjų, nei medikų. Su ja buvo deramasi per langą, kad atrakintų duris, tačiau moteris nesutiko. Galiausiai, įvertinus situaciją, ugniagesiai į butą pateko per langą ir, atrakinę duris, į vidų įleido medikus“, – teigia Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Nulūžo antena

Antradienį perpiet, 13.50 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs savivaldybės darbuotojas pranešė, kad J. Basanavičiaus g. reikalinga pagalba nuo 5 aukštų namo stogo nukelti anteną.

,,Į J. Basanavičiaus g. 140 namą atvykę ugniagesiai gelbėtojai įvertino situaciją ir panaudoję gelbėjimo virves nuo stogo ant žemės nuleido nulūžusią anteną, kad nekiltų grėsmė žmonėms ar jų turtui“, – pasakoja ugniagesių atstovė.

,,Kėdainių mugės“ ir PAGD prie VRM Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.