Viena kėdainietė, matyt, nusprendusi pataupyti ir į rankinę prisigrūdusi svetimų dėvėtų drabužių, stos prieš teismą. Tad grobis, kurio vertė – apie 30 eurų, dabar jai gali kainuoti ir 300 Eur.

Šiandien, liepos 22 dieną, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai Teismui perdavė nagrinėti bylą, kurioje Kėdainių miesto gyventojai teks atsakyti už pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymą.

Neklausė pareigūnų

Šiemet liepos 13 d. 16.53 val. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. esančioje turgavietėje, pardavėjai kilo įtarimas, jog moteris (gim. 1952 m.), nusipirkusi prekių už tam tikrą sumą, o kitas prekes, nesusimokėjusi, buvo įsidėjusi į rankinę, kuri akivaizdžiai buvo pilna.

Pardavėjai paprašius parodyti rankinės turinį, pastaroji tai padaryti atsisakė. Atvykus pareigūnams moteris taip pat nerodė rankinės turinio ir ne vieną kartą paprašius tai padaryti, ji vis tiek nepaisė prašymo. Todėl moteris buvo sulaikyta ir pristatyta į policijos komisariatą. Apžiūros metu rankinėje rasta įvairių padėvėtų rūbų už 29 Eur.

Sudėjo keletą baudų

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 108 str. 1 d. (už smulkią vagystę, sukčiavimą, turto pasisavinimą ar iššvaistymą) moteriai skirta 90 eurų bauda. Pagal kitą šio kodekso 209 str. 1 d. (akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) jai teks sumokėti 40 eurų baudą. Artimiausiu metu pagal šio kodekso 506 str. 4 d. moteriai bus paskirta bauda už pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymą. Už tai numatyta bauda siekia nuo devyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Taigi, susumavus viską šiai kėdainietei pasisavinti dėvėti rūbai, kainavę 29 Eurus, atsieis gerokai brangiau – arti trijų šimtų eurų.

Parengta pagal Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.