Birželio 14 d. pasibaigė dokumentų padavimo terminas dalyvauti konkurse į VšĮ Kėdainių ligoninės direktoriaus pareigas. Dokumentus dalyvauti konkurse Kėdainių rajono savivaldybei pateikė 8 pretendentai.

Kaip „Kėdainių mugei” paaiškino savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus Vyriausioji personalo atrankos specialistė Lionė Pozniakovienė, kandidatų pateikti dokumentai šiuo metu yra tikrinami, ar atitinka konkurso reikalavimams.

Pagal konkurso aprašą, kandidatų atranka turi įvykti per 56 darbo dienas nuo viešo konkurso paskelbimo. (Preliminariai – iki liepos 25 d.)

Pasak savivaldybės specialistės, kai iš atostogų grįš meras, bus sudaroma atrankos komisija, kuri vertins kandidatų tinkamumą užimti Kėdainių ligoninės direktoriaus pareigas. Komisija turėtų būti sudaryta iš 5-7 žmonių. Tikimasi, kad komisijoje dalyvaus ir Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė.

VšĮ Kėdainių ligoninės direktoriaus vieta atsilaisvino nuo birželio 1 d. iš pareigų savo noru pasitraukus Editai Vaškevičienei. Šiuo metu laikinai Kėdainių ligoninės direktoriaus pareigas eina Ramunė Kabošienė.

(VšĮ Kėdainių ligoninės nuotr.)