Šeštadienio popietę Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti prie Nevėžio upės, kurioje skendo žmogus. Laimei, pagalba suteikta laiku, vyras liko gyvas.

Apie grėsmingą situaciją Nevėžyje Bendruoju pagalbos telefonu pranešta kelios minutės po 16 val. Skambinęs asmuo teigė, kad upėje skęsta vyras. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos specialiųjų tarnybų pajėgos. Ugniagesiams teko vežtis valtį.

„Atvykus į vietą, žmogus laikėsi už rąsto, buvo pagautas stiprios nuo užtvankos (Skongalio g.) krentančios srovės, negalėjo išplaukti. Nuleista valtis į Nevėžio upę su 2 ugniagesiais, nelaimėliui numestas gelbėjimosi ratas, vyriškis pritrauktas prie valties ir į ją įkeltas bei parplukdytas į krantą. Medikų apžiūrėtas vietoje, nenukentėjęs“, – apie laimingai pasibaigusią situaciją pasakojo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Maudytis prie Skongalio g. užtvankos draudžiama

Ugniagesiai gelbėtojai įspėja, kad Skongalio g. gale esanti užtvanka yra labai pavojinga dėl joje susidarančių sūkurių, kurie traukia į dugną net ir patyrusius plaukikus. Šioje vietoje yra nuskendę bent keletas žmonių, todėl šioje vietoje maudytis jokiu būdu negalima.

„Vaidinti „kietuolių“ tikrai nereikėtų, nes tai gali būti paskutinės maudynės jūsų gyvenime. Saugokite savo ir kitų žmonių gyvybes. Turite suvokti, kad ir ugniagesiams, kurie bando išgelbėti skęstantįjį, irgi kyla pavojus, tad prašome visų elgtis atsakingai“, – kreipiasi ugniagesiai gelbėtojai.

 „Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.