Maudynės Nevėžyje ties Pašilių kolektyviniais sodais vienam 16-mečiui vos nesibaigė tragedija. Laimei, su jaunuoliu buvo draugai, kurių vienas prilaikė skęstantįjį, o kiti kvietė pagalbą. Vaikiną iš vandens ištraukė ugniagesiai.

Pranešimas apie Pelėdnagių sen., Pašilių k., Rūtų g. Nevėžio upėje skęstantį vaikiną specialiąsias tarnybas pasiekė penktadienio, liepos 22-osios vakarą. Apie pusę aštuntos Bendruoju pagalbos telefonu skambinusi mergina prašė padėti išgelbėti vaikiną, kurį ėmė nešti srovė.

Pirmieji į nelaimės vietą atvyko Pramonės ugniagesių komandos ugniagesiai Remigijus Petkevičius ir Antanas Sagaitis. Jiems teko važiuoti siaurais Pašilių sodų keliukais, o po to per pievą bėgti iki upės maždaug 200 m. Juos pasitikusi mergina nurodė, kur yra skęstantis jaunuolis. Šis buvo už kokių 4 metrų nuo kranto, įsikabinęs už nuvirtusio medžio šakos. Pats 16-metis jau nelabai turėjo jėgų, tad į pagalbą suskubęs draugas stengėsi jį prilaikyti.

Ugniagesiai, užlipę ant nuvirtusio medžio, numetė gelbėjimo ratą ir jaunuolį iš vandens ištraukė bei padėjo kitam jaunuoliui sugrįžti į krantą.

„Skendęs vaikinas buvo sąmoningas, paklausus, ar nieko neskauda, ar nėra ko susilaužęs, atsakė, kad ne. Po kiek laiko atvyko medikai. Jie apžiūrėjo jaunuolį ir išvežė į gydymo įstaigą apžiūrai.

Visa laimė, kad viskas baigėsi laimingai, o galėjo būti blogiau, nes Nevėžyje vandens lygis yra pakilęs, srovė stiproka, tad galėjo nunešti vaikiną dar toliau. Dabar jį radome už tokios įlankos. Gerai, kad toje vietoje buvo nuvirtęs medis, tad galima buvo įsikibti į šaką“, – apie jaunimui kilusią grėsmę pasakojo Kėdainių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Pramonės ugniagesių komandos ugniagesys Remigijus Petkevičius.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos