„Nevėžio“ ir „Žalgirio“ dvikovoje pasikartojo klasikinis scenarijus – rungtynių šeimininkai kėdainiečiai varžovams pasipriešino tik pusę kovos ir turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu 82:54 (15:10, 18:19, 33:10, 16:15).

„Nevėžis“ prieš tituluotus žalgiriečius atsilaikė tik pusę rungtynių.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kauno, „Nevėžiui“ kelissyk pavyko priartėti iki minimumo, tačiau ketvirtį rezultatyvia atkarpa užbaigę žalgiriečiai po pirmų 10 minučių buvo priekyje – 10:15.

Antrąjį ketvirtį spurtu 8:2 pradėję kėdainiečiai pirmąkart išsiveržė į priekį (18:17). Kauniečiai tuoj pat atsakė sava atkarpa, tačiau prieš ilgąją pertrauką intriga išliko – 29:33.

Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai ypač netaikliai atakavo iš tolimos distancijos. Per du kėlinius „Nevėžio“ žaidėjai realizavo vos 1 tritaškį iš 13 bandymų (7 proc. taiklumas). Žalgiriečiai taiklumu taip pat nepasižymėjo, tačiau tolimais metimais taip nepiktnaudžiavo – pataikė 2 iš 9 bandymų (22 proc. tikslumas).

Abi ekipos pasižymėjo mažu klaidų skaičiumi. Per pirmąją rungtynių dalį „Nevėžis“ prarado vos 2 kamuolius, kauniečiai taip pat brangino kamuolį – suklydo triskart.

Trečiajame ketvirtyje įspūdingą pasirodymą surengė žalgirietis Edgaras Ulanovas. Kaunietis tiesiog dominavo atakuodamas šeimininkų krepšį ir surinko 11 taškų, o „Žalgirio“ spurtas vienu metu siekė net 16:0. Po šios atkarpos Kėdainių ekipa turėjo triuškinantį deficitą – 39:66.

Lemiamas ketvirtis ypatinga svarba nepasižymėjo. Žalgiriečiai užtikrintai kontroliavo mačo ritmą, tad aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė nesunkią kauniečių pergalę – 54:82.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Daiquanas Walkeris, pelnęs 13, Jermaine’as Love’as – 9, Karolis Petrukonis – 7 taškų.

„Žalgirį“ į pergalę vedė 14 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Paulius Juodis sakė, kad iš „Žalgirio“ gavo tikrą eurolygišką pamoką: „Džiaugiuosi pirmais dviem kėliniais, tačiau nusivyliau antra rungtynių puse. „Žalgiris“ mums parodė tikrą eurolygišką gynybą. Kauniečius į pergalę vedė kibi jų gynyba ir puiki žaidėjų rotacija. O mums teko išlaikyti didesnius krūvius.“

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais balandžio 12 dieną išvykoje su Klaipėdos „Neptūnu“.