FPRO LFF Taurės 3-iame ture, antradienį, savo aikštėje įveikęs Panevėžio „Ekraną”, Kėdainių „Nevėžis” iškopė į turnyro ketvirtfinalį. Kėdainių „Nevėžis” – Panevėžio „Ekranas” – 2:1 (2:0).

Abu įvarčius Kėdainių komanda pasiekė pirmame kėlinyje – 32-ą min. Taiga Horikoshi ir 42-ą min. Hirrotaka Yamada. Panevėžiečiams 86-tą min. pavyko įmušti pirmą įvartį, tačiau išlyginti ar persverti rezultato svečiai nespėjo.

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Hirotaka Yamada, Yamato Kasahara, Taiga Horikoshi, Yongtae Yoon, Matas Petkevičius, Karolis Rukuiža, Vakaris Skibiniauskas, Arminas Lukoševičius (K), Rokas Antanas Župerka, Takumu Aoyoma. Startinius žaidėjus pakeitę atsarginiai: Lukas Berednikovas (90+2 min.), Arsen Slobodian (89-tą min.), Mantas Monkelis (71-ą min.).

Šeštadienį, birželio 1 d., Kėdainių futbolo sirgalių laukia dar vienos „Nevėžio” rungtynės. TOPsport Pirmos lygos pirmenybėse Kėdainių komanda miesto stadione priims svečius iš Tauragės – „Taurą”. Rungtynių pradžia 14-tą val.

Viršelio nuotr.: Antradienį, Kėdainių miesto stadione, per rungtynių pertrauką žiūrovai stebėjo Kėdainių baikerių klubų „Born Again MCC”, RC „Horizontai“ ir „Aquila MCC“ pasirodymą. (FK „Nevėžis” nuotr.)