Kovą prasidėsiančiam Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionatui besiruošiantis Kėdainių „Nevėžis“ praėjusį trečiadienį Kaune sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su „Kauno Žalgiriu“.

Rungtynės Vilijampolės futbolo manieže su praėjusio sezono A lygos bronzininkais pasibaigė lygiosiomis – 2:2 (2:0). Rezultatyvius įvarčius į kauniečių vartus antrame kėlinyje pasiuntė Maksimas Jevstignejevas ir Nedas Šatas.

Dvikovos pradžioje kauniečiai užtikrintai tvarkėsi gynyboje, o pačių jų atakos nebuvo itin sėkmingos. Kartą į „Nevėžio“ vartininką pataikė Philipas Otele, virš vartų smūgiavo Gratas Sirgėdas, o šalia jų po kartą mušė Deividas Šešplaukis ir Renato. Kėdainiečiai savo ruožtu atsakė vienu pavojingesniu išpuoliu.

Pirmasis įvartis dvikovoje krito pirmojo kėlinio pabaigoje. P.Otele „Nevėžio“ baudos aikštelėje suklaidino gynėjus ir smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0.

Po poros minučių Kėdainių komandos gynėjai D.Šešplaukį pargriovė baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo G.Sirgėdas – 2:0.

Per pertrauką Kauno komandos treneris pakeitė visus aikštėje buvusius futbolininkus, taip suteikdamas daugiau laiko ir jaunesniems komandos žaidėjams. Pirmoje antrojo kėlinio pusėje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai kurį laiką buvo apsistoję „Nevėžio“ aikštės pusėje, o progas pasižymėti turėjo Domantas Putrius ir Abdulgafaras Opeyemi. Tiesa, smūgius paskutinėmis akimirkomis blokavo „Nevėžio“ gynėjai.

60-ąją susitikimo minutę „Kauno Žalgirio“ vartininkas du kartus iš eilės atrėmė „Nevėžio“ smūgius, bet trečią kartą 65-ąją minutę padėti komandai nebegalėjo – M. Jevstignejevo smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo skersinio ir nusileido vartų tinkle. 78-ąją minutę kėdainiečiai rezultatą išlygino – 2:2.

Per likusį laiką aktyvesni buvo žalgiriečiai ir turėjo gerą galimybę vėl persverti rezultatą, tačiau ji liko neišnaudota ir komandos išsiskyrė taikiai 2:2.

„Nevėžis“ Kaune rungtyniavo tokios sudėties: Andrius Lukoševičius, Karolis Rukuiža, Tadas Rakašius, Mindaugas Butkus, Timite Junior, Rokas Župerka, Julius Kasparavičius ir keturi žaidėjai, esantys peržiūroje. Po pertraukos žaidė: Seghyi Melashenko, Aretas Gėgžna, Deivydas Gražys, Lukas Berednikovas, Maksimas Jevstignejevas, Nedas Šatas.

Kėdainių futbolo klubas yra suplanavęs iki 2021 m. LFF A lygos čempionato sužaisti aštuonias kontrolines rungtynes. Čempionato pradžia numatyta kovo 9 d.