Dėl pirmosios pergalės Lietuvos krepšinio lygos čempionate kovojusioms „Šiaulių“ ir Kėdainių „Nevėžio“ komandoms prireikė pratęsimo. Bet šeimininkai apgynė savo tvirtovę Kėdainiuose. „Nevėžis“ po 45 minučių kovos palaužė „Šiaulius“ 94:88 (12:25, 20:16, 19:16, 28:22, 15:9).

Dvikovos pradžia Kėdainių krepšininkams su šiauliečiais buvo sunki, tačiau vargas atsipirko saldžia pergale.

„Šiauliai“ greitai įgijo dviženklę persvarą, todėl net neatrodė, kad Kėdainiuose galima tikėtis intrigos. Tačiau iki ketvirtojo kėlinio svečius gaudę šeimininkai lemiamomis minutėmis sugebėjo išsiveržti į priekį 60:59.

Pagrindinio laiko pabaigoje „Nevėžis“ išbarstė persvarą, bet pratęsime tos pačios klaidos nebekartojo ir šventė pergalę.

„Nevėžį“ į pergalę vedė  S. Nimley, pelnęs 25, G. Johnsonas -15, T. Kingas -13, V. Volkus, E. Ežerskis ir S. Kymantas po 8 taškus.

„Šiaulių“ gretose rezultatyviausiai žaidė D. Dudzinskis, pelnęs 23 taškus.

Po šio laimėjimo Kėdainių krepšininkai pasitraukė iš gretų tų, kas dar Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse neturi nė vienos pergalės. Tokios komandos liko – „Dzūkija“ ir „Šiauliai“.