Dviejų puolėjų įspūdingi pasirodymai Baltijos krepšinio lygoje (Triobet-BBL) baigėsi Kėdainių „Nevėžio“ ekipos pergale.

Estus kėdainiečiai įveikė 23 taškų skirtumu.

Karolio Petrukonio vedini kėdainiečiai namuose 96:73 (20:17, 20:13, 29:25, 27:18) pranoko du lietuvius savo gretose turinčią Pernu „Port of Parnu“ ekipą.

Šeimininkai pirmavo visas rungtynes ir laikė saugų pranašumą. Svečiai į lemiamą kovą kilo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet po Rannaro Raapo dvitaškio skirtumas sumenko iki 63:71. Tačiau Pauliaus Juodžio auklėtiniai surengė spurtą 11:0 ir mačo nugalėtojas abejonių nebekėlė.

„Nevėžį“ į priekį vedė arti karjeros rezultatyvumo rekordo buvęs Karolis Petrukonis, kuris per 26 minutes pelnė 25 taškus.

Buvęs Kėdainių komandos žaidėjas Vaidotas Volkus sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes. Jis per 30 minučių estams pelnė net 36 taškus (12/19 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, 2 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 38 naudingumo balus.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Karolis Petrukonis 25, Paulius Petrilevičius 14, Ignas Vaitkus 12 taškų.

„Port of Parnu“ ekipoje be V. Volkaus pasižymėjo po 8 taškus pelnę Edvinas Šeškus, Normanas Kabinas ir Rannaras Raapas.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris P. Juodis sakė, kad pergalė džiugina, tačiau skylėtas žaidimas – ne: „Nelabai esu patenkintas, nes nesugebėjome sustabdyti Vaidoto Volkaus. Žaidybinio broko šiose rungtynėse buvo gana nemažai. Tačiau gera metus baigti pergale. O tie metai mums buvo gana įvairūs. Sezono pradžią pradėjome labai puikiai, vėliau kritome į duobę. Tačiau dabar pamažu iš jos kylame. Tikiuosi, kad kitus metus pradėsime pergalėmis. Dabar turėsime truputį poilsio, jį stengsimės kuo produktyviau išnaudoti.“

BBL lygos A grupėje „Nevėžis“ su šešiomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais rikiuojasi antrojoje vietoje.