Vakar savo žiūrovų akivaizdoje Kėdainių „Nevėžis” LFF „Optibet Pirmos lygos” pirmenybių 13-tame ture nukalė šeštą pergalę paeiliui. Rezultatu 2:0 (1:0) įveikti Šiaulių „Šiauliai B”.

Kėdainietis Jonas Supronas Joninių išvakarėse jau 4-tą rungtynių minutę pasiuntė įvartį į šiauliškių vartus.

Ir vėl vienu iš „Nevėžio” pergalės kalvių tapo ukrainietis Jevhenii Mohil, įvartį įmušęs vos prasidėjus antrajam kėliniui – 48-tą min.

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Arminas Lukoševičius (K), Rokas Antanas Župerka, Lukas Berednikovas (iki 28 min.), Soichiro Suzuki (iki 72 min.), Kipras Obolevičius, Vakaris Skibiniauskas, Jonas Supronas, Karolis Gvildys, Jevhenii Mohil, Genta Washizaki (iki 64 min.). Atsarginiai: Mantas Monkelis (nuo 64 min.), Yuta Suzuki (nuo 72 min.), Nika Tiklikishvili (nuo 28 min.).

J. Mohil – rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas, pasiekęs 12 įvarčių ir 3-imis įvarčiais lenkiantis antrą pagal rezultatyvumą „Marijampolės City” atstovą Igną Raštutį.

Rezultatyviausi „Optibet Pirmos lygos” žaidėjai. (2022 06 23)

Ir po 13-to turo kėdainiečiai išlieka pirmenybių lyderiais. Nuo artimiausios, antrą vietą turnyro lentelėje užimančios, kaimynės Alytaus „Dainavos” „Nevėžį” skiria 3 taškai.

Kitas, 14-to turo, „Optibet Pirmos lygos” rungtynes Kėdainių „Nevėžis” žais kitą šeštadienį, liepos 1 d., Alytuje su „Danava”. Laukia principinis kaimynių mačas.