„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate sekmadienį žaidusių „Nevėžio“ ir „Juventus“ krepšininkų nuotaikos po dvikovos buvo skirtingos. Po Kėdainiuose šeimininkų pralaimėjimu pasibaigusio susitikimo „Nevėžio“ žaidėjams vis smarkiau tenka galvoti apie išlikimą pajėgiausioje šalies krepšinio lygoje, o uteniškiai nepraranda vilčių iškovoti ketvirtąją vietą.

Kėdainių komanda uteniškiams priešinosi du kėlinius.

Pergalę rezultatu 81:93 iš Kėdainių išsivežė Utenos žaidėjai.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidęs „Nevėžis“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 20:19, tačiau antrajame ketvirtyje susiėmę svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo 3 taškų pranašumą – 43:46.

Per pirmąją rungtynių dalį abi komandas į priekį tempė po vieną aiškų lyderį. „Nevėžio“ gretose 12 taškų buvo pelnęs Oleksandras Kolčenko, o „Juventus“ ekipoje tiek pat taškų surinkęs buvo Egidijus Dimša.

Pralaimėjimą savoje aikštėje „Nevėžiui“ lėmė prasta gynyba.

Taikliais tritaškininkais pasižyminti „Juventus“ komanda per pirmuosius tris kėlinius pataikė vos 2 tolimus metimus iš 13 bandymų (15 proc.).

Trečiąjį kėlinį 19:15 laimėję svečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 58:65, o jau ketvirtojo kėlinio pradžioje įgavo dviženklį pranašumą (58:68).

54 – tiek taškų kartu pelnė trys „Nevėžio“ lyderiai – Mindaugas Kupšas (20 tšk.), O. Kolčenko (18tšk.) ir Tayloras Kingas (16tšk.).Utenos komandos gretose 19 taškų pelnė E. Dimša.

Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka sakė, kad pralaimėjimą lėmė prasta gynyba: „Blogai gynėmės. Žaidėjai neišpildė nieko, kam ruošėsi. Blogas buvo ir puolimas. Jame buvo paradyta daug kvailų sprendimų. Padarytos 17 klaidų, tad nepataikytos baudos.Mes ruošiamės kiekvienoms rungtynėms, bet gerai sužaisti pasiseka ne visada.“

Paklaustas, kodėl komandą sezonui baigiantis paliko Darius Gvezdauskas, R. Cvirka daug nekalbėjo: „Rinkdami komandą iš visų žaidėjų tikimės maksimalių pastangų aikštėje. Darius dėl man nežinomų priežasčių neatidavė visų jėgų žaidime. Taigi gražiai atsisveikinome.“