Sekmadienį Klaipėdoje Betsafe-LKL“ rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynės. Vietos „Neptūnas“ (3/7) namų arenoje priėmė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (3/8).  

Tai buvo pirmosios rungtynės, kai už klaipėdiečių komandos vairo stojo vyriausio trenerio pareigas iš Tomo Gaidamavičiaus perėmęs Sandis Buškevicas.  Latvio vadovaujami klaipėdiečiai 94:87 (22:12, 26:23, 24:24, 22:28) iškovojo trečiąją pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Šeimininkai rungtynes pradėjo su didesne energija ir savo pranašumą įrodinėjo nuo pirmųjų minučių. Po pirmojo rungtynių ketvirčio švieslentėje degė rezultatas rodantis šeimininkų pranašumą 22:12.  

Antrajame ketvirtyje svečiai iš Kėdainių savo atsilikimą buvo sumažinę iki 4 taškų, tačiau tai truko neilgai. Edgaro Želionio ir Deivido Gailiaus vedamas „Neptūnas“ antrajame kėlinyje finišavo galinai ir ilgąją pertrauką pradėjo turėdami solidų pranašumą – 48:35.  

Po ilgosios pertraukos puikią atkarpą „Neptūno“ ekipoje sužaidė Matas Jogėla, jis savo komandai padėjo trečiojo kėlinio viduryje pranašumą padidinti iki 19 taškų (63:44). Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 72:59.  

Lemiamas minutes svečiai iš Kėdainių žaidė su didele energija. Per pusę kėlinio jie savo atsilikimą sumažino iki 3 taškų (78:81), o vėliau rezultą išlygino (82:82), tačiau lemiamomis akimirkomis sėkmė lydėjo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus. Šeimininkai iškovojo sunkią pergalę 94:87.    

Rezultatyviausias Kėdainių komandoje šiose rungtynėse buvo Amaras Sylla – 19  taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. Sven Smajlagič pridėjo 15 taškų (6 atk. kam.) Vytenis Čižauskas – 14, Rihards Kuksiks – 14 (6 atk. kam.).

G. Petrauskas. (Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

“Manau, kad buvo dvi rungtynių pusės, spaudos konferencijoje kalbėjo „Nevėžio-Optibet“ vyr. treneris Gediminas Petrauskas. – Pirmajai – mūsų komanda nebuvo pasiruošusi, neatrodėme linkę kovoti dėl pergalės. Tai šiek tiek nuliūdino. Po pergalės namuose, visai kitokį vaizdą norėjome ir tikėjomės matyti. Vienintelis teigiamas dalykas, kad antroje rungtynių pusėje kabinomės į rungtynes ir praktiškai buvome išlyginę rezultatą.“

G. Petrauskas sakė turįs priekaištų rungtynių teisėjams, tačiau pripažino, kad komanda rungtynes pralaimėjo ne dėl jų klaidų.  

Kitas „Betsafe-LKL“ rungtynes Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ žais kitą pirmadienį, gruodžio 20 d., Kėdainiuose, su tuo pačiu Klaipėdos „Neptūnu“.

Titulinėje nuotraukoje: A. Sylla. (A. Barzdžiaus nuotr.)

Panašios naujienos