Šeštą pralaimėjimą iš eilės „Optibet A lygos“ čempionate patyrė Kėdainių „Nevėžis“. Šiandien namuose 0:3 nusileista turnyro lentelės kaimynei Gargždū „Bangai“.

Po šių rungtynių Gargždų komanda turnyro lentelėje dar labiau nutolo nuo kėdainiečių. Po šio laimėjimo 25 taškus turinti „Banga“ pakilo į 8-ąją vietą. „Nevėžis“ su 9 taškais ir toliau lieka paskutinis– 10-tas.

Svečiai šios akistatos likimą nulėmė per pusvalandį, pelnydami net tris įvarčius.

11-ąją minutę po klaidos aikštės viduryje „Banga“ nurūko į greitą kontrataką, kurią įvarčiu baigė Karolis Urbaitis, 27-ąją minutę „Nevėžio“ vartininkas Sergijus Melašenka labai nesėkmingai gaudė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Darius Zubauskas džiaugėsi įvarčiu.

Maža to, tas pats D. Zubauskas po K. Urbaičio perdavimo įformino dublį bei džiaugėsi trečiuoju įvarčiu šiemet.

Per pertrauką kėdainiečių strategas Darius Gvildys atliko net tris keitimus ir tai leido perimti iniciatyvą. Tiesa, gargždiškis Ignas Driomovas atrėmė Junioro Timite ir Juliaus Kasparavičiaus smūgius, o antrą mačą sužaidęs kėdainietis Robertas Granauskas apsigynė nuo „bangiečio“ Shogo Yoshikawos bandymo.

„Nevėžio“ sudėtis:

Atsarginiai žaidėjai:

Kitas „Optibet A lygos“ rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais po dviejų savaičių – rugsėjo 11 d., šeštadienį, 19 val., Kėdainių miesto stadione. Varžovas – Panevėžio „Panevėžys“.