„Optibet A lygoje“ buvo užfiksuotas dar vienas gana netikėtas rezultatas – taškus iš dėl titulo kovojančio oponento atėmė Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai.

Kėdainiečiai 21-ojo turo akistatoje namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Kauno Žalgiriu“ bei iškovojo 8-ąjį tašką.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo puikiai: pirmą kartą starto sudėtyje dvikovą pradėjęs Evaldas Kugys prasiveržė arčiau vartų ir įveikė Deividą Mikelionį, pasižymėdamas pirmą kartą Lietuvos čempionate per savo karjerą.

Svečiai galėjo greitai atstatyti pusiausvyrą, tačiau Philipas Otele iš geros padėties nepataikė į vartus, o Karolio Šilkaičio smūgį puikiai atrėmė Sergijus Melašenka.

Vis dėlto 50-ąją minutę vartų sargas buvo priverstas kapituliuoti po tolimo Martyno Dapkaus smūgio. Tiesa, antrame kėlinyje kauniečiai sukūrė mažiau pavojingų epizodų nei iki pertraukos.

Savo ruožtu „Nevėžis“, metus į kovą po keitimo Alexą Kyeremeh, atakuodamas ne kartą pagrasino varžovų vartams ir keliose situacijose kauniečių vidurio gynėjai buvo priversti apsiginti nuo labai pavojingų epizodų.

„Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 37 taškus ir šiuo metu turnyro lentelėje žengia 4-oje vietoje. Kėdainių „Nevėžis“ su 8 taškais – 10-tas.

„Vaikinai kuo toliau, tuo labiau pradeda tikėti savo jėgomis, – po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių sakė „Nevėžio“ vyr. treneris Darius Gvildys. – Sėkmės raktas – komandinė dvasia ir atidumas gynyboje. Tai nėra lengva. Vaikinai tik dabar atranda tarpusavio ryšius. Be to ir sudėtis komandos kinta – Aretas Gėgžna traumą gavo. Bet labai džiaugiuosi jaunuoju Motiejumi Burba, po traumos sugrįžusiu E. Kugiu. Viskas eina gera linkme ir tikiu, kad rezultatai gali būti geresni.“

Po šių rungtynių abipusiu susitarimu nutraukta „Nevėžio“ ir ukrainiečio Oleksandro Dovhyi sutartis. Pasak vyr. trenerio, paskutinėje vietoje esančiai komandai reikia permainų ir klubas artimiausiu metu gali pranešti apie komandos pastiprinimą.

Kitas „Optibet A lygos“ rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais penktadienį, gegužės 9 d., 18 val., Alytuje su „Dainava“.

Visas „Optibet A lygos” rungtynes internetu tiesiogiai transliuoja TV3 Play.

alyga.lt ir „Kėdainių mugės” inf.

Panašios naujienos