Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybių pirmoji dalis paiekė finišo tiesiąją. Į ją „Nevėžis“ žengė užtikrinta pergale – namuose 7:1 (2:0) sutriuškino „Kauno“ vienuolikę.

„Nevėžio“ kapitonas Nerijus Kestenis puikiu įvarčiu ir gražiu komandos žaidimu džiaugėsi su dukrele Ema.

„Nevėžio“ kapitonas Nerijus Kestenis puikiu įvarčiu ir gražiu komandos žaidimu džiaugėsi su dukrele Ema.

Bemaž pusšimčio žiūrovų akivaizdoje įvarčius į kauniečių vartus siuntė Evaldas Kugys, Nerijus Kestenis ir Šarūnas Činikas, dusyk Aretas Gėgžna ir Rimvydas Lipnevičius.

„Sveikinu kėdainiečius su gražia pergale. Šiame susitikime turėjome gana nervingą pradžią, tačiau su jauduliu susitvarkėme ir po pirmojo įvarčio stabilizavome žaidimą. Labai džiaugiuosi už jaunimo gražų žaidimą. Vaikinukai tikri šaunuoliai, puikiai įsijungia į žaidimą. Kiek apmaudu, kad nepavyko apsaugoti savųjų vartų ir vieną įvartį prasileidome į savo vartus. Geriau būtume laimėję 5:0, negu 7:1“, – po rungtynių sakė „Nevėžio“ komandos treneris Vitalijus Stankevičius.

„Nevėžis“ nepagailėjo varžovų iš Kauno – juos sutriuškino rezultatu 7:1.

„Nevėžis“ nepagailėjo varžovų iš Kauno – juos sutriuškino rezultatu 7:1.

Iki pertraukos kėdainiečiams dar liko dvejos rungtynės liepos 2 dieną „Nevėžis“ žais su Kauno „Hegelmann Litauen“, o liepos 6 dieną „Nevėžis“ kovos su Radviliškio „Lokomotyvu“.

Panašios naujienos

One Response

  1. Algis

    Kokio pusšimčio, ar išvis buvai varžybose? Bent toj pusėj kur žaidėjai sėdi suskaičiavau 150, kitoj neskaičiavau nes pats sėdėjau, bet turėjo būti daugiau. Oficialus protokolas parašę 437, o jūs žurnalistai nesąmones.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.